Lepiace pásky s potlačou sú účinnou reklamou

23. marca 2019 Aktuality 2436 Views
Lepiace pásky s potlačou sú účinnou reklamou

Súčasťou nášho života sú okrem iného aj lepiace pásky. Hoci si to veľa ľudí ani neuvedomuje, majú ich každý deň na očiach, lebo sa využívajú v podstate vo všetkých oblastiach. Obyčajným páskam je však koniec. V súčasnej dobe sa lepiace pásky využívajú ako propagačný nástroj a účinná reklama. V nasledujúcich riadkoch vám preto prezradíme, kto vám takéto pásky vyrobí.

Premeňte obyčajnú krabicu v neobyčajnú

Snáď žiadna krabica nie je taká, aby vás niečím zaujala. Väčšinou disponuje fádnou okrovou farbou, štítkom s menom dodávateľa a adresáta. Potom je prelepená klasickou priesvitnou alebo hnedou páskou, prípadne je zabalená ešte do čiernej fólie. Ak sa ale od takých škatúľ chcete odlíšiť, nie je nič jednoduchšie ako staviť na pásky s potlačou. Lepiace pásky tak môžu obsahovať vaše logo, motto, adresu e-shopu a veľa ďalšieho textu. Oznámenie v podstate závisí na vás. Jedná sa o nevtieravú, ale pritom účinnú reklamu.

Potlač podľa vášho želania

Lepiace pásky má vo svojej ponuke spoločnosť Pásky, s.r.o., ktorá je schopná vyrobiť produkt priamo na mieru a priania zákazníka. Zvolíte si šírku lepiacej pásky, motív, logo, farbu, veľkosť a veľa ďalších parametrov. Potom lepiace pásky využijete na krabice, ktoré budete posielať zákazníkom. Ihneď uvidí, od koho daný balíček prichádza, pretože lepiacu pásku s potlačou len tak niekto nepoužíva. Odlíšite sa tak od konkurencie. Detaily robia svoje. Vybrať si môžete, či majú byť lepiace pásky vyrobené z polypropylénu, PVC či papiera.

Spoločnosť má na svojich webových stránkach tiež online kalkulátor, ktorý vám vypočíta, na koľko vás lepiace pásky s potlačou vyjdú. Stačí zadať požadované vlastnosti pásky. Rovnako tak je spoločnosť schopná vyrobiť vám etikety, a tak si môžete objednať všetky produkty od jednej firmy.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles