Využite letný čas na štúdium MBA!

5. augusta 2023 Aktuality 1480 Views
Využite letný čas na štúdium MBA!

Rozmýšľate, ako využiť prichádzajúci letný čas a s ním spojený oddych, menšie pracovné nasadenie, či chcete využiť čas počas dovolenky na niečo užitočné?

Poďte využiť leto a študujte MBA. Pokiaľ hľadáte kvalitu, skvelý individuálny prístup a online formu štúdia bez nutnosti dochádzania, stavte na Business Institut.

V Business Institut si môžete vybrať zo širokej ponuky MBA programov nielen v tradičnej forme, ale najmä modernej online forme, ktorá je vhodná pre každého, kto chce spojiť štúdium s prácou, rodinou, voľným časom a chce sa vzdelávať flexibilne s ohľadom na svoje časové možnosti. Preto je práve online forma MBA štúdia spoločníkom v letných mesiacoch už nejeden rok.

Počas leta, kedy napríklad cestujete, trávite čas v lietadle, alebo len ležíte na pláži, vždy máte so sebou mobilný telefón, či tablet. Práve vďaka týmto zariadeniam sa môžete plnohodnotne vzdelávať, interaktívnou formou si dopĺňať svoje praktické, či teoretické vedomosti a popri tom pracujete na svojej kariére, či biznise. Štúdium MBA v online forme prebieha pod vedením a drobnohľadom špičkových lektorov, ktorí výučbu zameriavajú predovšetkým na prax. Za dve najväčšie výhody tejto školy sa považujú individuálny prístup a časová flexibilita, ktorú študenti využívajú najčastejšie na zosúladenie štúdia so svojou podnikateľskou alebo manažérsku kariérou.

Priebeh online MBA štúdia

Rozhodli ste sa využiť leto a spraviť niečo pre obohatenie seba a svojej kariéry? Pokiaľ ste odpovedali „áno“, prvý krok máte za sebou. Teraz zostáva už iba podať si prihlášku k štúdiu MBA, vybrať si MBA program, ktorý najlepšie vystihuje vaše zameranie, alebo to, či vás zaujíma a prakticky ihneď môžete študovať. Pripravená bude vaša osobná študijná online zložka, v ktorej nájdete všetky študijné a doplnkové materiály, harmonogram štúdia, video prednášky, či možnosť online konzultácie s lektormi. Toto štúdium trvá jeden rok a na konci získate titul MBA. Štúdium je veľmi flexibilné, študent si volí čas a dĺžku, ktoré v daný deň štúdiu venuje.

Na Business Institut nie je nutné robiť prijímacie skúšky. Nakopnite vašu kariéru, či podnikanie tým správnym smerom

MBA, celým názvom Master of Business Administration, je profesijne vzdelávací program, ktorý sa zameriava na získavanie a prehlbovanie vedomostí v oblasti manažmentu. Uchádzač si na Business Institut môže vybrať až zo 17 špecializovaných programov a zamerať sa tak na to, čo ho naozaj zaujíma a čo potrebuje pre svoju prax najviac.

Lákavé a študentmi najnavštevovanejšie sú napríklad:

  • MBA Management soft skills, ktorý detailne zoznámi s tematikou manažérskych štýlov, tímovej spolupráce, osobnostného rozvoja a teórií vnútorných motívov
  • MBA PR a komunikácia sa zaoberá rozvíjaním všetkých aspektov, ktoré sú potrebné na úspešný výkon pozície PR manažéra
  • MBA Management zdravotníctva navrhnutý pre manažérov zdravotníckych a sociálnych zariadení všetkých typov a foriem vlastníctva. Vedomosti získané štúdiom programu sú však využiteľné aj pre manažérov farmaceutických spoločností, kúpeľných zariadení či poisťovní.
  • MBA Management obchodu postihuje komplexnú problematiku obchodu a všetkých aspektov s ním spojených. Cieľom programu je poskytnúť študentom potrebné vedomosti k príprave a realizácii obchodných operácií, riadeniu vzťahov so zákazníkmi a predajných zručností.

Jednoduchosť a časová flexibilita

Ak sa rozhodnete pre štúdium na Business Institut stačí vyplniť jednoduchú online prihlášku a doložiť potrebné materiály. Už za rok sa zaradíte medzi úspešných absolventov, ktorým štúdium MBA pomohlo v kariérnom, i osobnostnom raste.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles