Čistenie priemyselných objektov prenechajte profesionálnej firme

27. marca 2017 Podnikanie 2128 Views
Čistenie priemyselných objektov prenechajte profesionálnej firme

Čistenie priemyselných hál a objektov patrí k pravidelným činnostiam, ktoré by sme v žiadnom prípade nemali zanedbať. Nezáleží na tom, v akom odvetví pôsobíte, odpad a nečistoty sú prítomné snáď na každom pracovisku, a to môže veľa krát spôsobiť mnoho komplikácií. Zdravotné ťažkosti, negatívny dopad na odvedenú prácu, znečistenie životného prostredia… Nie každý objekt, resp. zamestnanci majú dostatok času, čistiacich prostriedkov či pomôcok, aby vykonali čistenie hál pravidelne a dôkladne. Potreba rýchleho a profesionálneho čistenia by mala byť na mieste v pravidelných časových intervaloch, pričom najefektívnejším riešením je oslovenie špecializovanej firmy, ktorá pomocou kvalitných chemických prípravkov a vysokotlakových prístrojov odstráni organické nečistoty, a to behom niekoľkých hodín!

Čistenie organických nečistôt vďaka vysokotlakovému čisteniu

K usadzovaniu nečistôt a biologických organizmov dochádza pod záštitou mnohých faktorov – od prašnosti až po poveternostné vplyvy. Najohrozenejšie sú budovy v centre miest, ale i tie, na ktoré priamo pôsobí slnečné žiarenie. V mnohých prípadoch sa zadržiava v objektoch škodlivá vlhkosť, vďaka čomu vzniká ideálne prostredie pre bujnenie plesní, rias, lišajníkov i machov. Vysokotlakové čistenie zabezpečuje čistenie pomocou silného tlaku vody, ktorá zbaví priestory organických nečistôt, mastnôt, usadenín, prachu a špiny. Vďaka vysokozdvižnej technike sa skúsení pracovníci dostanú dokonca aj na ťažko dostupné miesta, ku ktorým bežne nemáte prístup, čo je obrovským plusom! Aké ďalšie výhody pre vás ako firmu, prináša zabezpečenie starostlivosti a pravidelného čistenia objektu profesionálnou firmou?

· Udržiavanie čistoty v prevádzkových priestoroch v najvyššej kvalite;

· Realizácia čistiacich prác vykonávaná pomocou špeciálnych strojov a prostriedkov;

· Používanie vysokozdvižnej techniky a vysokotlakovej technológie;

· Komplexné čistenie priemyselných objektov, výrobných hál, rodinných domov, striech, bytových družstiev… ;

· Rýchle čistenie bez použitia lešenia, ktoré by mohlo poškodiť povrch;

· Bohaté skúsenosti pracovníkov, profesionálny prístup a jednanie.

Dajte prednosť overenej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami

Pýtate sa, pre aké objekty a haly sú určené upratovacie a čistiace služby? Máme pre vás skvelú správu! Nezáleží na tom, či pôjde o objekt s rozlohou 5000 m2 v centre Bratislavy alebo o menšiu halu kúsok od Popradu, ktorá nemá ani 1000 m2. Vašou jedinou úlohou je kontaktovať firmu Umyjemto (kedykoľvek – 24 hodín, 7 dní v týždni), ktorá si s vami dohodne obhliadku a o všetko ostatné sa postará za vás! Najdlhšia pôsobnosť v Českej republike, používanie vysokokvalitných prípravkov a vysokotlakových prístrojov, pozitívne referencie (napríklad čistenie staničného objektu Opava – Východ pre magistrál mesta Opava), priateľské jednanie a viac ako 1000 spokojných zákazníkov sú len niektoré z predností, vďaka ktorým sme si vybudovali dôveru u našich spokojných klientov!

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles