Kde môžete získať výhodnú pôžičku online?

21. apríla 2017 Hypotéka, Úver a leasing 2463 Views
Kde môžete získať výhodnú pôžičku online?

Potrebujete práve peniaze a uvažujete nad pôžičkou? Vybavte si pôžičku rýchlo a jednoducho cez internet! Pôžičky online sú v súčasnosti jedným z najvyužívanejších typov pôžičiek. Možno ste sa ešte s týmto typom pôžičky nestretli. O čo teda vlastne ide?

Zjednodušene povedané, online pôžička je pôžička ako každá iná – s tým rozdielom, že si ju môžete zaobstarať jednoducho prostredníctvom internetu. S týmto typom pôžičky sa v porovnaní s klasickými pôžičkami spája hneď niekoľko výhod.

Aké sú výhody pôžičky online?

  1. Ide o najjednoduchší spôsob uzavretia pôžičky.

Pôžičku si vybavíte bez zbytočných čakaní na pobočke z pohodlia svojho gauča v obývačke. Nemusíte tak podstupovať často zdĺhavé byrokratické procesy. Vyplníte kontaktné údaje, výšku pôžičky a dobu, na ktorú si chcete požičať. Pôžička je schválená do 15 – 20 minút. Stačí, ak ste občan Slovenskej republiky, máte aspoň 18 rokov a disponujete pravidelným príjmom.

  1. Peniaze môžete mať na svojom účte prakticky okamžite.

Okamžite – to znamená do jednej hodiny. Niektorí poskytovatelia – napríklad Pôžičkomat.sk – garantujú peniaze na účte dokonca do 10 minút od schválenia pôžičky.

  1. Nemusíte mať vysoký príjem.

Pri online pôžičke nie je problém, ak máte nižší príjem, ste študent, dôchodca či mamička na materskej dovolenke. Takáto pôžička je teda dostupná prakticky pre každého. Jedinou podmienkou je, aby bol váš príjem trvalý a nemeškali ste so splácaním pôžičky v inej inštitúcii.

  1. Nepotrebujete ručiteľa.

Pôžičku si vybavíte jednoducho bez toho, aby ste museli zháňať ručiteľa. Ani vaši blízki teda nemusia vedieť, že máte nejaké finančné problémy. Splatenie pôžičky je teda len a len na vás a nemusíte do nej zaťahovať nikoho iného.

  1. Platíte menej poplatkov.

Na tento typ nebankovej pôžičky sa nevzťahujú žiadne poplatky za vedenie účtu a nevyberajú sa úroky. Za pôžičku samozrejme svoju cenu zaplatíte, ale jej výšku sa dozviete hneď pri vypisovaní žiadosti o pôžičku.

  1. Nedostanete sa do registra dlžníkov.

Keďže pôžička je nebanková, nie je o nej vykonaný záznam v registri dlžníkov. Takáto pôžička teda neovplyvní napríklad to, keď si raz budete chcieť zobrať hypotéku či inú bankovú pôžičku. Váš zamestnávateľ ani nikto iný sa tiež nedozvie, že ste si pôžičku zobrali.

Kde vybavíte takúto pôžičku online?

V slovenskom prostredí existuje hneď niekoľko poskytovateľov takýchto pôžičiek, ktorí sa od seba odlišujú svojimi podmienkami. Je to napríklad výška poskytovanej sumy, doba splatnosti či rýchlosť poskytnutia pôžičky. Jedným z takýchto poskytovateľov je tiež už niekoľko rokov známy Pôžičkomat.sk, ktorý na slovenský trh prišiel so skúsenosťami zo škandinávskych krajín a trhov strednej Európy.

Pôžičkomat.sk patrí k poskytovateľom, kde môžete získať svoju online pôžičku najrýchlejšie. Vďaka jedinečnému automatizovanému systému schvaľovania úveru môžete mať svoje peniaze na účte už do 10 minút. Služby Pôžičkomatu sú k dispozícii 365 dní v roku. Samozrejmosťou pri poskytovaní služieb je maximálna diskrétnosť.

Ako získate pôžičku cez Pôžičkomat.sk?

Pre získanie rýchlej online pôžičky cez Pôžičkomat.sk stačí splniť tri jednoduché kroky:

  1. Zaregistrujte sa na stránke pozickomat.sk. Vyplňte jednoduchý formulár. Počas procesu registrácie sú pre vás zamestanci Pôžičkomatu stále k dispozícii prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.
  2. Požiadajte o pôžičku. Na stránke si zvoľte výšku sumy a požadovanú dobu splácania a zažiadajte o peniaze priamo cez internet. V priebehu registrácie potvrďte váš súhlas so zmluvou o pôžičke. Registrácia aj vybavovanie pôžičky prebieha súčasne.
  3. Získajte peniaze. Po schválení vašej žiadosti vám peniaze budú prevedené na účet do 10 minút v závislosti od vašej banky. Informácia o prevode peňazí vám bude potvrdená prostredníctvom e-mailu.

Spoľahnite sa na Pôžičkomat.sk a nečakané výdavky vás už nikdy nezaskočia!

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles