Arthur Gold – vaša zlatá budúcnosť

5. júna 2020 Aktuality 2109 Views
Arthur Gold – vaša zlatá budúcnosť

„Môj investičný príbeh sa začal písať nedávno. Hľadal som možnosti kam vložiť úspory, aby sa zhodnotili. S časťou som sa rozhodol obchodovať na akciových trhoch. Uznávam, že to je adrenalín a vzrušenie ale i veľký risk. Časť svojho majetku som teda chcel ukryť do bezpečia. Aby som ochránil a zabezpečil rodinu v čase finančných kríz. Preto som sa rozhodol otvoriť si majetkový účet, ktorý je krytý fyzickým zlatom.“

Úspory kryté zlatom

Investovanie do zlata nie je v pravom slova zmysle investíciou. Prečo? Ak investujete svoje nadobudnuté úspory, očakávate čo najrýchlejší a najvýhodnejší zisk. Toto vám investičné zlato nevie zaistiť. No ponúka niečo oveľa hodnotnejšie – dlhodobú ochranu vášho majetku pred znehodnotením. Nákup fyzického zlata predstavuje istotu, ktorá ostatným finančným produktom chýba.

Hodnota zlata stúpa najmä v období nestability a finančných kríz. Práve preto by malo byť súčasťou investičného portfólia. Odborníci odporúčajú previesť do zlata 10 – 20% investícií. Funkciou zlata vo vašej investičnom portfóliu je udržanie hodnoty úspor. Kúpna sila peňazí kvôli inflácií stále klesá, no zlaté tehličky či mince stabilne držia svoju hodnotu.

Účet krytý zlatom

Zlato je vzácny a drahý kov, preto sme pri jeho zaobstarávaní veľmi opatrní. Len si spomeňte ako dlho ste si vyberali obrúčky alebo náušnice, predtým ako ste si ich z klenotníctva odniesli domov. Zlato nie je niečo, čo si kupujeme každý deň spolu s mliekom a pečivom. Preto sa treba pri jeho nákupe spojiť s partnerom a poradcom, ktorému budete dôverovať. Realitná kancelária Arthur Real Estate Company, ktorá si za niekoľko rokov získala stabilnú pozíciu na trhu s nehnuteľnosťami, prichádza na trh s produktom Arthur Gold.

Arthur Gold vám ponúka vyskúšať investovanie do zlata v podobe otvorenia majetkového účtu krytého fyzickým zlatom. Je to unikátny model na trhu, kedy sú vaše úspory uschované a zhodnotené ako investičné zlato.

Funguje to celkom jednoducho. Prostredníctvom Arthur Gold si založíte účet v Raiffeisen Bank vo Viedni. Pomocou jednoduchej aplikácie a v pohodlí vášho domova si stanovíte cieľovú sumu, ktorú chcete investovať. Zlato buď splácate postupne alebo nakúpite naraz. Všetko závisí od vašich finančných možností. Vaše zlaté tehličky sú fyzicky uložené v trezore vo Viedni alebo v Mníchove. No môžete si aj nechať poslať až k vám domov.

Budúcnosť krytá zlatom

Tak a hotovo – vaša budúcnosť je poistená zlatom. Teda zlatými tehličkami, ktoré sa vyrábajú vo Švajčiarsku a zodpovedajú prísnym normám a štandardu Good Delivery Londýnskej asociácie pre obchodovanie s drahými kovmi.

Alebo ste sa ešte nerozhodli, či dáte časť svojich úspor do bezpečia a budete sporiť s Arthur Gold? Prečítajte si ešte niekoľko výhod, ktoré majetkový účet krytý zlatom ponúka.

  • Chráni vaše úspory proti inflácii. Inflácia znehodnocuje hodnotu peňazí. Zlato však inflácii nepodlieha a jeho hodnota je stabilná v čase. Bohatstvo sa tak môže zachovať po celé generácie.
  • Ak sa rozhodnete po čase inak, vše zlato je okamžite likvidné. Neznamená to, že by ho niekto zlikvidoval. Vo finančnej terminológii to označuje pojem premeny zlata na peniaze. Ten je v prípade Arthur Gold otázkou pár dní. Zároveň vám garantuje pevnú cenu podľa London Fix a 0% prirážku pri predaji.
  • Užívanie vášho majetkového účtu krytého zlatom je maximálne komfortné. Od jeho založenia aj počas celého spravovania využívate prehľadnú online aplikáciu. K účtu máte prístup 24/7.
  • Podľa vašich finančných možností sa môžete rozhodnúť pre nákup zlata okamžite. Alebo si môžete vybrať Biznis model a rezervovanú hodnotu zlata budete postupne splácať.
  • Účet podlieha najvyššej bezpečnosti rovnako ako vaše zlaté tehličky, ktoré sú uschované v trezoroch vo Viedni alebo v Mníchove.
  • Nákup i predaj zlata je oslobodený od DPH. AK sa ho rozhodnete predať určite zarobíte, čo sa o iných finančných produktoch povedať nedá.

Poistite si svoj majetok a bezpečne uschovajte svoje úspory ako investičné zlato. Unikátny model majetkového účtu vedeného v zlate vám zabezpečí, že vaše peniaze nestratia časom hodnotu ani vás o ne nepripraví žiadna finančná kríza. Tak kedy sa začne písať váš investičný príbeh?

 

 

About author

Related articles