Milujete cestovanie? Tak toto určite oceníte!

13. marca 2016 Aktuality 2254 Views
Milujete cestovanie? Tak toto určite oceníte!

Ste aktívny cyklista, milovník túry či poriadnej lyžovačky? Premýšľate nad tým, ako dopraviť športové pomôcky vašim vozidlom? Nevyznáte sa v zložitej ponuke strešných nosičov a boxov? Nezúfajte! Výber nie je vôbec tak zložitý, ako to na prvý pohľad možno vyzerá. Aj v dnešnej dobe, kedy máme toho na trhu skutočne veľmi veľa, sa dá výber zvládnuť hravo a veľmi jednoducho.

Ušetrite si miesto vo vašom aute

Pred samotnou kúpou si treba uvedomiť, že bez strešného nosiča sa nezaobídete. Strešný nosič je to, čo tvorí samotnú konštrukciu. Sú v nich umiestnené rôzne priečinky a tyče, ktoré majú rôzne tvary a niektoré z nich sú určené aj pre konkrétne vozidlá. Pred výberom strešného boxu, ktorý predstavuje ideálne riešenie na ušetrenie miesta vo vašom aute, treba zvážiť, na čo ho vlastne budete potrebovať. Sú objemné, môžu zaberať veľa miesta na streche auta a pred výberom je dobré poradiť sa s odborným personálom. Najdôležitejšou veličinou pri vašom výbere je objem. Pokiaľ potrebujete strešný box na prepravu lyží či snowboardov, bude sa vám hodiť skôr úzky, ale dlhý box. Krátky box je určený pre majiteľov menších áut. Ak chcete prevážať skutočne veľa vecí či materiálu, zvoľte si extra objemný strešný box, do ktorého zmestíte naozaj čokoľvek.

Špecializovaný pneuservis, predajňa i e-shop

Strešné nosiče majú v dnešnej dobe mnoho podôb. Môžu byť umiestnené nielen na streche auta, ale pokojne i na zadných dverách vozidla. Pokiaľ aj vy hľadáte kvalitné strešné nosiče, strešné boxy, zimné reťaze, textilné reťaze či zimné pneumatiky, neváhajte navštíviť špecializovaný pneuservis Premio, ktorý si obľúbite hneď na prvý pohľad. Široká ponuka, výhodné ceny, priateľský personál a spokojní klienti sú dôvody, prečo nás navštíviť! Máte možnosť navštíviť i náš e-shop www.pneumatiky.sk, kde si z bohatej ponuky určite vyberiete!

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles