Investícia do kávovaru JURA sa z dlhodobého hľadiska oplatí

14. júla 2016 Aktuality 2478 Views
Investícia do kávovaru JURA sa z dlhodobého hľadiska oplatí

V súčasnej dobe úspešní ľudia štartujú pracovný deň šálkou aromatickej kávy. No namletá káva zakúpená v supermarkete a zaliata vrelou vodou z rýchlovarnej kanvice nie je to pravé orechové. Niet divu, že sa veľa ľudí rozhoduje pre investíciu do inovatívnych kávovarov. Každodennú dávku kofeínu si môžete doma aj v práci dopriať z revolučného kávovaru švajčiarskej značky JURA.

Švajčiarska spoločnosť JURA, ktorá si zakladá na detailoch a precíznom spracovaní, sa výrobe kávovarov venuje už dlhé roky. Exkluzívne prístroje nie je možné zakúpiť v tradičných obchodoch s elektronikou či hobby marketoch. Na tuzemskom trhu kávovary JURA ponúka oficiálny internetový obchod kavovary-jura.sk, ktorý sa vyznačuje prehľadnosťou a užívateľskou prívetivosťou.

jurae81Aké kávovary môžeme odporučiť?

Jedným z najnovších kávovarov prestížnej značky JURA je kompaktný kávovar JURA ENA Micro 90, ktorý sa pýši elegantným telom kombinujúcim čiernu farbu s chrómom. Samozrejmosťou je tichý chod, ktorý skoro ráno nezobudí ostatných členov domácnosti. Nechýba ani farebný displej v slovenskom jazyku či možnosť ovládania jedným tlačidlom (technológia OneTouch).

Prepracovanejším modelom je kávovar JURA IMPRESSA E8, ktorý získal dokonca ocenenie “Red Dot Design Award 2016”. Rovnako ako vyššie uvedený prístroj, tak aj séria E8 sa pýši technológiou OneTouch pre jednoduché ovládanie. Dominantou stroja na výrobu kávy je farebný displej v slovenskom jazyku, cez ktorý nastavíte všetko potrebné. A nespornou výhodou je prítomnosť takzvaného SMART filtra, s ktorým odpadá povinnosť odvápňovania.

Odporúčame pozrieť sa na kompletnú ponuku kávovarov priamo v internetovom obchode. Tešiť sa môžete na atraktívne ceny za profesionálne kúsky, ktoré nájdu uplatnenie v domácom prostredí i kancelárii.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles