ČÍM VYNIKAJÚ PNEUMATIKY MATADOR?

19. februára 2019 Aktuality 2347 Views
ČÍM VYNIKAJÚ PNEUMATIKY MATADOR?

Pneumatiky s označením Matador patria dlhodobo k najpoužívanejším a najpredávanejším na slovenskom trhu. Prečo sa im oplatí venovať pozornosť, čo by ste o nich mali vedieť a čo vám môžu priniesť ako majiteľovi motorového vozidla?

Kvalita za dostupné ceny

Slovenská značka Matador sa výrobou pneumatík zaoberá už od polovice 20. storočia a v dnešnej dobe je súčasťou koncernu nemeckého pôvodu, Continental AG Hannover. Jej veľkou výhodou oproti konkurencii je v prvom rade cenová dostupnosť, vďaka ktorej máte k dispozícii najlacnejšie pneumatiky, ktoré sa nespájajú s veľkými výdavkami. Napriek priaznivej cene si jednotlivé modely naďalej zachovávajú primeranú kvalitu aj životnosť a pre svojich používateľov umožňujú bezpečnú a pohodlnú jazdu, čo vysvetľuje ich popularitu a všestranné použitie.

Tieto pneumatiky sa hodia nielen pre osobné, ale aj úžitkové vozidlá aj automobily SUV respektíve 4×4. Zimné pneumatiky Matador charakterizuje vynikajúca priľnavosť voči zasneženej vozovke a tiež perfektný trakčný systém, ktorý určite oceníte na povrchu pokrytom snehom alebo ľadom. K najpopulárnejším dezénom patrí Matador MP54 Sibir Snow, ktorý sa hodí predovšetkým pre automobily strednej triedy a kompaktné vozidlá. Jeho zárezové hrany umožňujú efektívnejšiu priľnavosť na vozovku, kým zimný indikátor opotrebenia dezénu je zárukou bezpečnosti. Tento model je oceňovaný tiež pre svoju vyššiu stabilitu, nižší stupeň hlučnosti a nenáročné obúvanie.

Kde možno nájsť viac informácií

Praktickým zdrojom poznatkov nielen o pneumatikách z produkcie značky Matador, ale aj iných spoločností, sú testy pneumatík, ktoré na pravidelnej báze organizujú renomované motoristické publikácie aj špecializované inštitúcie typu ADAC. Vďaka týmto testom máte možnosť porovnať si jednotlivé modely pneumatík na základe ich ovládateľnosti, technických parametrov a použiteľnosti pri rôznych typoch vozoviek. Z podobných znalostí môžete vychádzať v momente kúpy pneumatík, dať na radu odborníkov a vychutnať si bezproblémovú a komfortnú jazdu s vašimi novými pneumatikami.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles