Schoeller Allibert je líder na európskom trhu s plastovými kontajnermi

8. januára 2019 Podnikanie 2082 Views
Schoeller Allibert je líder na európskom trhu s plastovými kontajnermi

Súčasný trh s vratnými plastovými obalmi a kontajnermi je pomerne rozmanitý. Ak podnikáte v akomkoľvek odbore, zrejme ste sa už dostali do situácie, že ste potrebovali plastový kontajner či stohovacie prepravky. Akonáhle podobná situácia opäť nastane, obráťte sa na spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá je priekopníkom na poli s obalovými riešeniami.

Spoločnosť Schoeller Allibert pôsobí v danej oblasti od roku 1960. Od samotného začiatku sa špecializuje na prepravky pre nápojový priemysel, rovnako tak neustále inovuje obalové riešenie a rozvíja prepravné debny, ktoré dávno nie sú nudné.

Stohovacie prepravky a ich využitie

Ak v sklade bojujete s nedostatkom priestoru, je ideálne využiť stohovacie prepravky. Ako samotný názov napovedá, skladajú sa na seba, a tým pádom využijete inak nevyužitý priestor vo výškach. Bez problémov na seba naskladáte niekoľko prepraviek, bez toho aby ste sa museli báť, že spadnú. Perfektne na sebe držia, lebo sú na to stavané.

Spoločnosť Schoeller Allibert ponúka stohovacie plastové prepravky rôznych farieb a veľkostí, teda môžete nájsť taký variant, ktorý vám bude maximálne vyhovovať. Čo sa farebnosti týka, môžete si farbami rozlíšiť, čo v jednotlivých prepravkách skladujete.

Čo všetko firma Schoeller Allibert ponúka?

Zostávať ale nemusíte iba u stohovacích prepraviek, pretože produktové portfólio firmy je oveľa širšie. Zoženiete u nej aj pevné plastové kontajnery, paletové kontajnery, plastové palety, skladacie prepravky, prepravné vozíky či nápojové prepravky, ktoré sme v úvode článku spomenuli. Stačí sa pozrieť na webovú stránku spoločnosti, kde nájdete všetky ponúkané verzie vrátane rozmerov a vlastností. Pred objednaním konkrétnych druhov si tak urobíte predstavu o tom, čo vám prepravka či kontajner ponúknu.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles