Zariaďujete sklad? Bez týchto vecí sa nezaobídete

28. júla 2016 Podnikanie 2422 Views
Zariaďujete sklad? Bez týchto vecí sa nezaobídete

Nielen veľké firmy, ale drobní podnikatelia potrebujú pre fungovanie svojej firmy skladové priestory. Je dôležité, aby ste si uvedomili, že pri zariaďovaní skladových priestorov si nemôžete  dovoliť šetriť. Bezpečnosť na pracovisku by mala byť pre každého jedného podnikateľa prioritou číslo jeden. Ak chcete teda pre svoj sklad zabezpečiť všetko v čo najväčšej kvalite,mali by ste sa držať týchto rád.

 

Vysokozdvižné vozíky

Bezpodmienečne by v skladových priestoroch nemali chýbať vysokozdvižné vozíky. Vďaka nim budú môcť vaši zamestnanci prepravovať materiál a výrobky po celom areáli skladového priestoru. Kvalitné vysokozdvižné vozíky od najlepších výrobcov vám ušetria investície do budúcnosti. Určite by nikto z vás nechcel časom kupovať ďalšie vozíky a potom zase ďalšie. Viac sa oplatí investovať do otestovaných vysokozdvižných vozíkov ako do nekvalitných, ktoré len ledva prešli testami.

 

Pozicionéry vidlíc

Ak chcete materiál prepravovať bezpečne, mali by ste mať aj dobré pozicionéry vidlíc. Základnou funkciou pozicionérov vidlíc je zmena roztoče medzi vidlicami pre manipuláciu s rôzne veľkými paletami. Najčastejšie sa využívajú v automobilovom priemysle. V našich končinách sa ale najčastejšie využívajú skôr na vysokozdvižných vozíkoch. Vyberajte len špičkové pozicionéry od tých najlepších výrobcov. Ak by sme vám mohli odporučiť, skúste tie od Čematu. Mnohí podnikatelia, ktorí využívajú skladové priestory, si ich pochvaľujú.

 

Katalyzátory

Okrem vysokozdvižných vozíkoch a pozicionérov vidlíc by u vás nemali chýbať ani najmodernejšie katalyzátory, ktoré majú za úlohu znižovať koncentráciu oxidu uhličitého. Jednoducho povedané – čistia výfukové plyny. Vyberajte si len tie, ktoré majú jednoduchú montáž, vysokú mechanickú a tepelnú odolnosť a nízky spätný tlak.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles