Vyberáme pôžičku z pestrého finančného trhu

30. júla 2016 Aktuality 2318 Views
Vyberáme pôžičku z pestrého finančného trhu

Z najširšieho hľadiska by sme mohli finančný trh rozdeliť na bankový a nebankový sektor. A práve druhý úsek má zo strany spotrebiteľov malú dôveru, lebo je presýtený podvodnými firmami, ktoré chcú zbohatnúť nekalými cestami a neľudskými podmienkami úverových produktov. No, ich získanie je ľahšie a rýchlejšie. Ale ak hľadáte bezpečnejšiu alternatívu, potom sa zamerajte práve na bankové pôžičky, o ktorých budú aj nasledujúce riadky.

Tuzemský trh sa pýši neprebernou škálou bánk, ktoré majú vo svojom portfóliu výhodné (niekedy aj nevýhodné) úvery a pôžičky. Či už si chcete požičať na automobil, vybavenie do domácnosti alebo dovolenku, spotrebiteľský úver vám bude maximálne vyhovovať. A ak by ste potrebovali investovať do bytu, domu či inej nehnuteľnosti, potom už musíte siahnuť po hypotéke na bývanie.

Urobili sme prieskum, podľa ktorého sme zistili, aká pôžička má najväčšiu popularitu. Prvú priečku v rebríčku hodnotenia respondentov obsadila Dobrá pôžička od Poštovej banky. A prečo?

Dobrá pôžička od Poštovej banky

Aj podľa štatistík v posledných rokoch vzrástol dopyt po výhodnej pôžičke od Poštovej banky, konkrétne po produkte Dobrá pôžička. Dôvodov je hneď niekoľko. Respondenti si pochvaľovali najmä rýchle založenie bez nutnosti dokladať napríklad potvrdenie o príjme. Väčšine stačil iba občiansky preukaz. A veľkú pochvalu si získala výhodná ročná úroková sadzba, pričom niektorí jedinci dosiahli na minimálnu hranicu 6,99 percent.

Dobrá pôžička od Poštovej banky vám poskytne od 300 € do 30 000 € bez ohľadu na účel. Splatnosť sa potom pohybuje od 1 do 8 rokov. Nespornou výhodou je absencia nezmyselných poplatkov, napríklad poplatkov za spracovanie a poskytnutie úveru.

Ak si chcete spočítať, aká budú vaše mesačné splátky a aký úrok získate, potom si všetko vypočítať cez online kalkulačku na webovej stránke banky.

Autorské právo: everythingpossible / 123RF Reklamní fotografie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles