Začínate s Ciscom? Pomôžte si kurzom!

2. februára 2023 zaujímavosti 380 Views
Začínate s Ciscom? Pomôžte si kurzom!

Cisco je spoločnosťou, ktorá na poli blade serverov valcuje všetky ostatné. Aj preto je o odborníkov na jej technológie a inovácie neustály záujem. Expertkou či expertom sa môžete stať aj vy. Stačí vám kvalitné školenie.

Cisco CCNA je prvým krokom

Ak ste v Ciscu nováčikom, ideálne je začať kurzom Cisco CCNA. Ten vám poskytne základné teoretické a praktické vedomosti v oblasti počítačových sietí využívajúcich IPv4 a IPv6 protokol, ako aj dobrý technický základ pre nadväzujúce Cisco kurzy vo všetkých technologických oblastiach.

Na tento štart nepotrebujete nič iné, len základnú znalosť práce s počítačom a základov IP adresácie. Jednoduché, však?

Okrem iného sa na Cisco CCNA kurze naučíte aj:

  • Základné funkcie IP dátových sietí, OSI a TCP/IP model,
  • základnú konfiguráciu prepínača.
  • konfiguráciu a troubleshooting VLAN, trunkov IP adresácie (IPv4/IPv6),
  • statické a dynamické smerovanie, inter-VLAN routing,
  • a omnoho viac.

Navyše, po absolvovaní školenia Cisco CCNA sa môžete uchádzať o certifikát a pokračovať vo svojom vzdelávaní až v 8 rôznych kurzoch.

Kurzy Cisco aj na mieru

Hoci väčšinou prebiehajú školenia Cisco CCNA v priestoroch spoločnosti ALEF Training, môžete si zvoliť kurz aj priamo u vás vo firme. A nielen to. Školitelia dokonca prispôsobia obsah Cisco školenia technológiám, s ktorými dennodenne pracujete. Jednoducho tak pochopíte jednotlivé súvislosti a budete schopní rýchlejšie ich aplikovať do praxe.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles