Čo vám vie ponúknuť administratívny komplex Polus Towers?

3. augusta 2022 Podnikanie , zaujímavosti 673 Views
Čo vám vie ponúknuť administratívny komplex Polus Towers?

Hľadáte voľnú kanceláriu priamo v centre diana? V tom prípade vás bude určite zaujímať moderný administratívny komplex Polus Towers, ktorý sa nachádza na Vajnorskej ulici v Novom Meste. Čítajte ďalej a zistite, čo vám môže ponúknuť.

Atraktívne prostredie pre všetkých biznismenov

Na začiatok treba povedať, že komplex Polus Tower pozostáva z dvoch budov – Polus 1 a Polus 2, ktoré sú prepojené s nákupným centrom Polus City Center. Mať kanceláriu na tomto mieste je snom nejednej firmy či značky, keďže ponúka optimálne prostredie na vaše pracovné aktivity. Hlavnou prednosťou kancelárií v Polus Towers je, že sú v súlade s princípom Work-Life-Balance.

To znamená harmonické pracovné prostredie a zároveň príležitosti na osobný rozvoj po skončení pracovnej doby. Zabudnite na typické chladné kancelárie, v ktorých doslova počítate každú sekundu, kedy už skončí vaša pracovná zmena. Hneď ako vstúpite do budovy, pocítite príjemnú a pozitívnu atmosféru. Všetci sa chceme v práci cítiť dobre, nielen, že to zlepšuje náladu, ale zvyšuje sa tým aj produktivita a efektivita.

Čo ponúka komplex Polus Towers?

Budovu tvorí 20 podlaží a celková plocha kancelárií je 18 700 m2. V Polus Tower už na vás čakajú kompletne zariadené moderné kancelárie, ktorých súčasťou je štýlový nábytok, internetové pripojenie, telefón a samozrejmosťou je aj recepcia. Nájomcovia majú možnosť využiť aj coworkingový priestor, Business Lounge, zasadačky i virtuálne kancelárie. Kancelárie sú klimatizované a navrhnuté tak, aby v nich zamestnanci mohli prosperovať.

Ku kanceláriám prináležia aj parkovacie miesta, ktoré sú priamo pri budove, avšak využiť sa dá aj 3 h parkovanie zadarmo v Polus City Centre. Počas obedovej pauzy zamestnanci nemusia chodiť ďaleko, dosýta sa najedia priamo v budove. Iste vás zaujíma aj dostupnosť. Či už cestujete do práce autom, MHD, pešo alebo na bicykli, bez problémov sa sem dostanete akýmkoľvek spôsobom.

Ako tráviť voľný čas po práci?

Po skončení pracovnej doby nemusíte hneď utekať domov, ale ani precestovať na druhý koniec Bratislavy. Priamo v priľahlom nákupnom centre je množstvo reštaurácií, bistier a kaviarní, kde si môžete perfektne oddýchnuť. Nechýba ani fitness centrum, pošta, banka, kvetinárstvo, lekáreň – jednoducho tu nájdete všetko, čo potrebujete. A ak radšej trávite čas v prírodnom prostredí, iste si radi oddýchnete pri neďalekom jazere Kuchajda, kde si môžete vychutnať pasívny i aktívny oddych!

Páčilo by sa vám mať kancelárske priestory v Poluse? Kliknite na stránku www.volnekancelarie.sk, ktorá sprostredkúva prenájom priestorov.

Zdroj: https://unsplash.com/

 

 

About author

Related articles