Uzamykateľný box Integra a Kaiman chráni vaše prepravované výrobky pred vysypaním a poškodením

25. septembra 2019 Podnikanie 2348 Views
Uzamykateľný box Integra a Kaiman chráni vaše prepravované výrobky pred vysypaním a poškodením

Firma Schoeller Allibert dodáva plastové kontajnery a prepravky pre rôzne odvetvia a spôsoby použitia. Obľúbenými špeciálnymi prepravkami sú uzamykateľné boxy. Predávajú sa pod názvom Integra a Kaiman.

Uzamykateľný box pre vyššiu bezpečnosť vašich zásielok a výrobkov

Prečo používať uzamykateľný boxPoužívajú sa všade tam, kde je nutné prevážať väčšie množstvo výrobkov, často súčiastok, u ktorých hrozí, že sa vysypú, stratia alebo poškodia. Obľúbene sú napríklad v automobilovom priemysle, ale aj u zásielkových firiem pri prevoze hodnotnejších zásielok. Najpopulárnejšími uzamykateľnými boxami sú Integra a Kaiman. Svojou bezpečnosťou vysoko prevyšujú ostatné plastové prepravky. Hodia sa pre celé spektrum výrobkov.

Kvalitné uzamykateľné plastové prepravky s univerzálnym použitím

Uzamykateľné boxy Kaiman a Integra sú vyrobené z pevného, ale ľahkého plastu, ktorý odoláva vonkajším vplyvom prostredia a je súčasne netoxický. Boxy sa jednoducho stohujú, vďaka čomu sa zjednodušuje manipulácia, a súčasne sa šetrí miesto pri skladovaní aj preprave. Uzamykateľné boxy majú špeciálne veko, ktoré je k boxu pripevnené za pomoci klipov. Zavretý box je možné dokonca zaistiť bezpečnostnou plombou, čo je žiadúce hlavne u obsahu s vyššou cenou, ale aj tam, kde prepravujeme hodne malé súčiastky vo veľkom množstve.

Uzamykateľný box ponúka aj ďalšie zaujímavé vlastnosti. Jeho nosnosť je až 400 kg pri statickom zaťažení stohovacích boxov. Prevádzková teplota boxov je -20 °C až +40 °C. Takže boxy sú takmer univerzálne použiteľné v akomkoľvek prostredí.

O firme Schoeller Allibert

Spoločnosť Schoeller Allibert podáva pomocnú ruku rôznym priemyselným segmentom a vyrába pre ne plastové prepravky a kontajnery. Jedná sa predovšetkým o B2B výrobky pre poľnohospodárstvo, automobilový priemysel, priemyslovú výrobu, potravinársky a nápojový priemysel, poolingové služby a retail. Dodávanými produktami sú skladacie paletové kontajnery, plastové IBC kontajnery, pevné paletové RPC kontajnery, plastové palety, malé skladacie prepravky, stohovacie prepravky, zasúvacie prepravky, prepravné vozíky a prepravky pre nápojový priemysel.

Chcem investovať – odborník na investície odporúča premyslieť o svojich finančných cieľoch, časovom horizonte, tolerancii k riziku, znalostiach a skúsenostiach s investovaním, dostupných investičných produktoch a finančných prostriedkoch.

About author

Related articles