Svetelná reklama pomáha priviesť zákazníkov

12. marca 2021 zaujímavosti 1061 Views
Svetelná reklama pomáha priviesť zákazníkov

Pozvite zákazníkov k sebe do obchodu. Nalákajte ich, aby vstúpili. To sa vám online reklamou podarí len s vynaložením veľkých prostriedkov. Pritom stačí tak málo. S dobrým výkladom a perfektnou svetelnou reklamou.

Posvieťte si k úspechu

Ani v dnešnej internetovej dobe nie je digitálna reklama jedinou, na ktorú by sme mali staviť. Svetelná reklama je stále dostupnejšia a dokáže zlepšiť imidž našej značky, ale aj zákazníkov osloviť presne vo chvíli, kedy idú okolo nášho obchodu. Ak máme kamenné predajne či poskytujeme služby v kamenných kanceláriách, salónoch a iných prevádzkach, je svetelná reklama ideálnym a lacným spôsobom, ako získať zákazníka. Posvieťte mu na cestu k vám. Svetelná reklama funguje.

Vonkajšia reklama nestratila význam. Čím viac je vidieť, tým je údernejšia a účinnejšia. Svetelnú reklamu využívajú gigantické firmy aj malé firmičky či živnostníci. Prináša rýchly a viditeľný efekt pri nízkych nákladoch. Tie ešte znížili moderné technológie. S príchodom LED osvetlenia je aj prevádzkovanie reklamných pútačov zanedbateľnou nákladovou položkou.

Výroba svetelnej reklamy od profesionálov

Odborníkov na svetelnú reklamu, ale aj ďalší signmaking, nájdete vo firme Ravafol. Firma realizuje nesvetelnú aj svetelnú reklamu, tlač, vyrába LED panely, inštaluje reklamné fasády, pomáha v retaile i ponúka okenné fólie. Poradí vám s výberom svetelnej reklamy, pomôže s jej návrhom, vyrobí ju aj inštaluje. Svetelná reklama na kľúč je pre vás bezpracným spôsobom, ako posilniť imidž svojej firmy i zvýšiť zisky.

Výroba reklamy, tej svetelnej, to sú tradične svetelné boxy a logá v maxi, midi aj mini veľkosti. Využívajú sa svetelné 3D nápisy a 3D logá, aj kompozitné kazetové reklamy. Tradičné, často u čerpacích staníc, sú reklamné pylóny a reklamné totemy. Moderným hitom sú svetelné výstrče. Ravafol realizuje aj strojovú výrobu 3D reklamy. Vedľa výroby reklamy sa vám vo firme postarajú aj o servis a údržbu svetelných reklám.

About author

Related articles