Eobuv.sk kupóny vám pomôžu ušetriť pri online nákupoch detskej obuvi

19. marca 2021 zaujímavosti 1221 Views
Eobuv.sk kupóny vám pomôžu ušetriť pri online nákupoch detskej obuvi

Na detské nohy patrí výhradne kvalitná detská obuv. Jej nákup nie lacný. Dobré detské topánky sú rovnako drahé ako tie pre dospelých. Dokonca často drahšie. Oplatí sa preto hľadať možnosti ako ušetriť. Nie však znižovaním kvality nakupovaných topánok. Skúste radšej využiť zľavové kupóny, ktoré na jednom mieste ponúka prehľadne Kuponovnik.sk.

Mnoho rodičov si myslí, že ich dieťa vady nôh, obvykle ploché nohy, zdedilo. Ale odborníci tvrdia, že to nie je pravda. Väčšina detí sa rodí so zdravými nôžkami. Môžu sa vám zdať plochými, ale nie je tomu tak. Detská noha má v mieste, kde je u dospelých klenba, akýsi tukový vankúšik. Tvar nohy s klenbou sa začína rysovať vlastne až okolo štvrtého roku, a to postupne. Nie je treba teda panicky dieťa nútiť do rôznych anatomicky tvarovaných topánok a vložiek. Práve naopak. Sú pre vývoj detskej nohy škodlivé. Zatiaľ čo v šiestich mesiacoch má 95 % detí nohy zdravé, do prvej triedy nastupuje viac ako 70 % detí s poruchami nohy. Príčinou je predovšetkým nevhodná obuv.

Na čo si dať pri výbere detských topánok pozor?

Malé deti potrebujú do zhruba šiestich rokov výhradne rovnú stielku bez tvarovania. Podobné je to s podrážkou. Tá musí byť bez akéhokoľvek vyvýšenia podpätku. Pritom už u topánok pre tie úplne najmenšie deti sa stretávame z dizajnových dôvodov s jeho vyvýšením.

Pozor musíme dať aj na šírku topánky. Mnoho topánok je úzkych pre akúkoľvek detskú nôžku. Nevhodné zúženie býva hlavne v oblasti špičky. Niektoré deti majú naviac obecne širšiu nohu a musíme im kupovať širšie strihy topánok. Pozor však aj na príliš úzke či malé ponožky. Sú rovnako problematické ako úzke topánky. Taktiež by ponožky nemali nohu príliš sťahovať horným pružným lemom.

Dodržiavať musíme aj správnu veľkosť obuvi. Je treba pravidelne, najlepšie raz do týždňa, kontrolovať, či nám dieťa z topánok nevyrástlo. Často ide o skokovú zmenu. Pozor musíme dávať aj na rôzne druhy ponožiek do rovnakých topánok. Hrubé a tenké ponožky sú veľký rozdiel. Riešením však nie je ani nákup topánok väčších. Na detských nohách urobia rovnakú škodu ako topánky malé. Môže sa vytvoriť pätná ostroha, dieťa začne šmatlať. Veľké topánky, rovnako ako tie malé, spôsobia nechuť detí k pohybu, Pritom ten je pre ich vývoj dôležitým.

Pozor dávajte aj na spotené nožičky. Deti by mali mať nohy vždy v suchu, aby sme predišli tvorbe plesne nôh. Nevhodné sú topánočky málo vzdušné, ale aj tie, ktoré dieťa nosí v snehu a do dažďa, pritom nevedia zabrániť prenikaniu vlhkosti. Nielenže dieťa nachladne, ale môže sa mu na nôžkach vytvoriť pleseň. Vhodná je detská membránová obuv, v ktorej nôžka dýcha, ale cez topánku neprenikne voda. Nôžky sú tak v suchu.

Koľko topánok potrebuje dieťa?

Mnoho maminiek volí cestu jedných kvalitných topánok na sezónu, iné nechápu, ako si s jedným párom vystačia a uprednostňujú kvantitu nad kvalitou. Drahé topánky s membránou nahradia niekoľkými pármi lacných topánok. Úprimne, ani jedno riešenie nie je správne. Jedny topánky na sezónu nestačia, ale tie kvalitné žiadnou kvantitou nenahradíte. Využite eObuv.sk kupóny a nakupujte vždy kvalitné a tiež veľmi pekné detské topánky za výhodnejšiu cenu. Dnes je tento obchod jednoznačne najlepším miestom pre nákup topánok online, a nielen tých detských. Bohatý sortiment tradičných značiek je silne zastúpený poľskými výrobcami s veľmi kvalitnou a trendovou obuvou. Nechýbajú ani svetové módne značky, takže sa tu obuje naozaj každý.

Kupóny na eObuv.sk z Kuponovnik.sk

Nákup detskej obuvi nejde odložiť. Deťom rastie noha a aj keď by topánky ešte boli schopné slúžiť, rast dieťaťa nás nekompromisne vyženie na nákup. Nebojte sa nakupovať detské topánky online. Zmerať veľkosť detskej nohy nie je zložité a s menšími deťmi aj tak topánky v kamennom obchode nevyskúšate. Lepšie je to robiť doma, v kľude. Ak nesadnú, je možné ich vrátiť aj vymeniť. Vďaka projektu www.kuponovnik.sk budete mať vždy dokonalý prehlaď o aktuálnych zľavách na eObuv.sk. Získať tu môžete zľavové kupóny aj kódy. Môže ísť o zľavy na skupinu tovaru, na sezónne modely, na konkrétnu obuv či napríklad získate dopravu zadarmo. Začínajte svoje nákupy detskej obuvi vždy na Kuponovnik.sk, aby ste nezmeškali žiadny výhodný nákup.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles