Rýchla veľkoformátová tlač dokáže zachrániť aj vašu kampaň – do 24 hodín ste na billboardoch

9. septembra 2019 Podnikanie 1603 Views
Rýchla veľkoformátová tlač dokáže zachrániť aj vašu kampaň – do 24 hodín ste na billboardoch

Aj takto rýchlo, do 24 hodín, sú vám v Ravafol schopní vytlačiť vaše billboardy. Firma sa špecializuje na veľkoformátovú tlač, ale aj svetelnú reklamu či LED panely.

Bez agentúry, alebo na poslednú chvíľu

Aj v týchto situáciách vie Ravafol pomôcť. Mnoho firiem dnes zabúda na klasickú súčasť mediálneho mixu – na veľkoplošnú reklamu, ale aj na ďalšiu propagáciu napríklad v mieste predaja. Keď potom obchody nejdú, narýchlo sa rieši klasika – billboard neďaleko predajne, plagáty, citylighs apod. V Ravafol sú pripravení na štandardné zákazky, ale aj na splnenie expresných požiadaviek. Firma má vlastné stroje pre tlač a tlačí 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Vďaka tomu neexistuje termín, kedy by sa vo firme nemohli pustiť práve do vašej zákazky.

TIP: Veľkoformátová tlač lacno a rýchlo – to je Ravafol.

Ak nemáte reklamnú agentúru, nevadí. Mnoho klientov prichádza iba s víziou. A tú vám tím Ravafol dokáže premeniť v pútavú a účinnú reklamu. V Ravafol totiž nepracujú len tlačiari, ale aj kreatívci, ktorí vedia, čo funguje.

Nadštandardné služby pre každého

Návrh reklamy a tlač, to je len časť služieb pre klientov, ktoré Ravafol poskytuje. Každú zákazku vám firma doručí kamkoľvek na Slovensku. Vlastnou dopravou, alebo kuriérnou službou. Využiť môžete aj služby montážneho tímu firmy.Ten vám reklamu namontuje opäť kdekoľvek na Slovensku.

Čo vám v Ravafol potlačia?

Bežná je samozrejme tlač na papier, kartón, ale aj na textil, plachty, sieťovinu, na PVC, dosky, plexisklo, fólie, alu-sendvič, tapety i samolepky. Firma vyrobí značenie prevádzok, woblery, reklamné brány, produktové stojany, expo stolíky, rollup, POP, stojany a ďalšie reklamní nosiče.

Veľkoplošná tlač Ravafol, to sú predovšetkým billboardy, bigboardy, megaboardy, wallboardy, shopboardy, citylight, carwrap a retail pop. Firma je schopná realizovať dielčie časti zákazky v podobe tlačiarenských služieb, ale aj dodanie na kľúč – teda návrh, vizualizáciu, výrobu a montáž veľkoformátovej reklamy a ďalšej reklamy, napríklad v mieste predaja.

About author

Related articles