Lepiace pásky vedia komunikovať so zákazníkmi

29. augusta 2019 Podnikanie 1554 Views
Lepiace pásky vedia komunikovať so zákazníkmi

Páska už nie je krehká dáma, ktorá sa bojí ozvať. Naopak. Pásky klebetia o tom, čo sa kde šustne, a taktiež upozorňujú na pravidlá, ktoré sa majú dodržiavať. Nechajte prehovoriť aj pásky, ktoré používate vy.

Lepiace pásky na spevnenie a bezpečné uzavretie balíkových krabíc už dávno neslúžia iba k tomuto účelu. Vedia toho omnoho viac. Pokiaľ ich totiž potlačíte marketingovými informáciami, dokážu vyjednávať s vašim zákazníkom, argumentovať i presvedčovať. Kedysi obyčajná páska je teraz doslova obchodný mág, ktorá vie zákazníkov argumentami presvedčiť, aby nakúpili, naviac opakovane a vo väčšom množstve.

Firma, ktorá učí pásky rozprávať

K tomu, aby sa aj vaše pásky rozhovorili, nepotrebujete logopéda. Firma Pásky učí pásky jazyk, ktorým chcete, aby komunikovali s vašimi zákazníkmi – servilne ďakovali, nadšene presvedčovali, múdro argumentovali… Poďte zlepšiť aj svoj biznis a naučte vaše pásky rozprávať.

Spoločnosť Pásky dodáva pásky s vrchnou potlačou, so sendvičovou potlačou, potlačené PVC pásky, potlačené papierové pásky, taktiež ale potlačené výstražné a ohraničujúce pásky, ale aj samolepiace štítky. Okrem toho vie firma tlačiť aj priamo na kartón krabíc.

Aby ste vedeli, čo dať do marketingového rozpočtu

Vyberte si, aké pásky hľadáte a rozhodnite sa, ako ich chcete potlačiť. K dispozícii sú rôzne šírky pásky, náviny, materiály pásky i použitého lepidla. V online kalkulátore si jednoducho tieto parametre nadefinujete a zistíte, aká bude cena pások s potlačou.

Buďte eko

Aj vďaka rastúcemu záujmu o životné prostredie sa do popredia opäť vracia papierová navlhčovacia páska. Zjednodušuje recykláciu a dáva našim zákazníkom vedieť, že sa ako firma chováme ekologicky. Pretože ekologické je dokonca aj lepidlo používané na tejto papierovej lepiacej páske. Páska sa dá recyklovať spolu s kartónom. Ako štandard ju už zaviedol Amazon, ale aj DM či Lidl.

About author

Related articles