Petržalská biznis zóna sa rozrástla o nového člena

29. novembra 2019 Podnikanie 1789 Views
Petržalská biznis zóna sa rozrástla o nového člena

Lokalita na druhom brehu Bratislavy už dávno nepatrí výlučne sídliskám. Už niekoľko rokov je sídlom mnohých firiem a spoločností, ktoré považujú Petržalku za skvelé strategické miesto pre svoj biznis. Einsteinova Business Center ideálne dopĺňa petržalskú biznis zónu, ktorú tvorí Aupark Tower a Digital Park I, II a III.

K populárnym petržalským administratívnym budovám a centrám ako Digital Park I, II a III, Aupark Tower, Plus Centru, AC Petržalka, Solar, Central Five, Einpark Offices, Ravak Business Centru a iným, sa pridala aj Einsteinova Business Center. Mať kancelárie v Petržalke je výhodné hneď z niekoľkých dôvodov. Dostatok parkovacích miest, skvelá strategická poloha a dostupnosť, sú len jedny z nich. Aké benefity ponúka Einsteinova Business Center?

Zelená budova je energeticky efektívna

Kancelárie na prenájom v tejto modernej budove nájdete už o výmere 590 metrov štvorcových a pre nájomníkov je pripravených celkom 703 parkovacích miest – 504 parkovacích miest v parkovacej podnoži a ďalších 199 miest je pred budovou. Tomu sa povie, slušné číslo. Einsteinova Business Center ponúka celkovú výmeru „áčkových“ kancelárií až 21 016 metrov štvorcových. Ide o „zelené“ kancelárie, ktoré minimalizujú stres a dopad na životné prostredie. Koncept príjemne pôsobiacich, zdravých vnútorných priestorov, je momentálne trendom vo svete, no skvelo sa uchytil aj u nás. Zelených stavieb, ktoré ponúkajú zdravšie pracovné prostredie, je čoraz viac. Administratívna budova Einsteinova Business Center je tvorená dvomi vežami, ktoré spája podnožie – trojpodlažný garážový dom. Tower A má 7 podlaží a Tower B disponuje 15 podlažiami. Sklené fasády sú zhotovené z najkvalitnejších materiálov a považujú sa za energeticky efektívne – chránia pred slnkom a hlukom z priľahlých ciest. Okná sú otvárateľné. Špecifikom budovy je zelená terasa na treťom nadzemnom podlaží prístupná len pre nájomníkov.

Nabíjacia stanica pre autá i 24 hodinová strážna služba

Einsteinova Business center disponuje nielen dostatkom parkovacích miest a nabíjacou stanicou pre elektromobily, architekti projektu mysleli aj na cyklistov. K dispozícii sú pre nich pripravené stojany pre bicykle i sprchy. Nové biznis centrum v Petržalke má certifikát BREEAM Excellent – nájomníkom ponúka humanizované pracovné prostredie, non – stop fungujúcu recepciu a kamerový systém. Všetky kancelárie sú riešené tak, aby mali dostatok prirodzeného slnečného svetla.

 

 

About author

Related articles