Operatívny lízing už pre vás nebude jedna veľká neznáma

29. novembra 2016 Podnikanie 2414 Views
Operatívny lízing už pre vás nebude jedna veľká neznáma

V súčasnej dobe si ľudia stále myslia, že aby mohli využívať nejakú vec, musia ju vlastniť. No toto myslenie vyvracia operatívny lízing, s ktorým si doprajte aj finančne horšie dostupný tovar, napríklad automobil. V nasledujúcich riadkoch vás s touto formou financovania zoznámime podrobnejšie.

Operatívny lízing je vo svojej podstate dlhodobý prenájom vozidla, pričom podmienky sú vopred dohodnuté. Vy ako zákazník si sami určíte dĺžku prenájmu, rozsah služieb a predpokladaný počet najazdených kilometrov. A na základe týchto informácií vám lízingová spoločnosť stanoví fixný mesačný poplatok.

Všetky služby v jednom

Výšku mesačnej splátky ovplyvňujú predovšetkým služby, ktoré chcete mať zo strany leasingovej spoločnosti zaistené. Asi najkomfortnejším riešením je využitie plnej ponuky, pričom leasingová spoločnosť sa postará o všetky služby spojené s prevádzkou automobilu. Teda nemusíte si robiť obavy s poistením, opravami, poplatkami, pneumatikami, diaľničnou známkou a podobne. Dokonca vám bude poskytnutý náhradný automobil v prípade poruchy toho prenajatého. A vy si hradíte iba pohonné hmoty.

Ani po uplynutí lízingovej zmluvy neprechádza automobil do vášho vlastníctva, a preto môžete požiadať o ďalší operatívny lízing a získať novšie vozidlo. Tento nebankový finančný produkt je atraktívny nielen pre podnikateľské subjekty, ale aj pre súkromné osoby.

Operatívny lízing od špecialistu

Operatívny lízing je v kompetencii spoločnosti HERTZ Lease, ktorá na európskom trhu pôsobí už niekoľko rokov. Aby ste si urobili predstavu o tom, ako nákladný operatívny lízing pre vás bude, stačí využiť online kalkuláciu na stránkach profesionála HERTZ Lease. Vyplníte vrátane osobných údajov aj požiadavky na automobil, a potom vás kontaktuje odborník s nezáväznou ponukou. A bude len na vás, či na ňu prikývnete.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles