Operatívny lízing je spôsob, ako ušetriť pri zháňaní vozidla

26. mája 2016 Hypotéka, Úver a leasing 2211 Views
Operatívny lízing je spôsob, ako ušetriť pri zháňaní vozidla

V súčasnej dobe sa veľa spoločností nezaobíde bez vozového parku, pričom technici v teréne využijú predovšetkým úžitkové vozidlá a vrchnosť zase reprezentatívne vozidlá. No jednorazová investícia do nákupu niekoľkých automobilov by bola aj pre veľkú korporáciu pomerne náročná. Prijateľnejším riešením, ktoré sa na Slovensku teší veľkej obľube, je operatívny lízing. Už dávno neplatí tvrdenie, že najlacnejšie je vozidlo, pokiaľ naň našetríte.

Operatívny lízing je vhodný pre fyzické i právnické osoby. Úplne zmenil zmýšľanie slovenských podnikateľov. V minulosti firmy nakupovali automobil predovšetkým v hotovosti. Ale do popredia sa prediera prijateľnejšie forma, ako zaobstarať spoľahlivý vozový park. A navyše nebudete mať žiadne starosti so servisom a ďalšími povinnosťami.

Výhody operatívneho leasingu

Hlavnou prednosťou, ktorou sa operatívny lízing dostal na špicu v oblasti financovania vozidiel, je, že nepotrebujete mať našetrený ani cent. Stačí priniesť iba požadované doklady, o ktorých vás konkrétna leasingová spoločnosť informuje. A čoskoro môžete vyjsť s automobilom na cesty, bez toho aby ste museli minúť rozpočet.

Operatívny lízing je vo svojej podstate dlhodobý prenájom vozidla, pričom vy sa nemusíte starať o poistenie, servis, diaľničné poplatky, ani cestnú daň. A dokonca vám lízingová spoločnosť poskytne elektronickú knihu jázd a nonstop asistenčnú službu. Doplnkové služby vám spríjemnia prevádzku vozového parku.

V tejto oblasti pôsobí celoeurópsky známa firma HERTZ Lease, ktorá k svojim zákazníkom pristupuje individuálne. Stačí vyplniť internetovú kalkuláciu, na základe ktorej vám HERTZ Lease spracuje ponuku. A obratom vás bude kontaktovať odborný pracovník, ktorý vás zoznámi s podmienkami a s konkrétnou ponukou operatívneho lízingu.

Autorské právo: oneinchpunch / 123RF Reklamní fotografie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles