Kvalitné matrace kúpite teraz v akcii

28. mája 2016 Aktuality 4130 Views
Kvalitné matrace kúpite teraz v akcii

Pre naše zdravie je spánok veľmi dôležitý. Nekvalitný spánok vedie k stresu a závažným psychickým poruchám. Často ho spôsobuje nekvalitný, starý alebo preležaný matrac. Ten bývá príčinou aj ďalších zdravotných problémov. Bolí vás chrbtica, za krkom, budíte sa ráno s bolesťou hlavy, svalov či kĺbov? Príčinu hľadajte v tom, na čom spíte. Budíte sa ráno s plným nosom? Roztoče a prach v matracoch spôsobujú alergie a zhoršujú astmu. Matrace potrebujú pravidelne čistiť, pokiaľ sú obojstranné tak otáčať a hlavne – raz za desať rokov nekompromisne vymeniť. Ani dokonalá údržba nezaistí, že vám bez straty funkčných vlastností vydržia celý život.

Neutrácajte zbytočne a kupujte matrace v akcii

Veľmi kvalitný sortiment matracov nemusí byť zo zásady drahý. V akcii teraz kúpite tovar českej spoločnosti Matrimex. Tá je sama výrobcom a svoj predaj rozšírila minulý rok aj na Slovensko. Problémy nebudete mať ani s dopravou. Zakúpený tovar v e-shope vám firma dopraví zadarmo domov kamkoľvek na Slovensku. Zľavy na nákup sa pohybujú až do výšky 50 %.

Matrimex predáva kvalitné produkty zo sendvičovej PUR peny, aj z obľúbených studených HR pien alebo z visco-elastickej pamäťovej peny (takzvanej lenivej peny). Všetky produkty kúpite v štandardných, ale aj v neštandardných rozmeroch. Možnosťou je aj výroba na mieru.

Tipy na kvalitné matrace v akcii

Kvalitným a lacným riešením pre jednolôžko sú matrace 90×200 Medline Duo. Aktuálne ich kúpite so zľavou až 50 %. Je to jednoznačne najpredávanejší produkt e-shopu. Má päť komfortných zón, ide o stredne tvrdé riešenie s výškou jadra 14 cm a s nosnosťou 120 kg.

Ako riešenie pre matrace 160×200 alebo pre manželské matrace 180×200 je vhodný produkt Medline Trio 16. Výška jadra je 16 cm a nosnosť je 120 kg. Je to obľúbené obojstranné riešenie, kde si vyberiete či vám vyhovuje tvrdšia, alebo mäkšia strana.

Mimoriadne kvalitným výrobkom je luxusný sendvičový matrac Elsa. Má sedem zón, strednú tvrdosť, nosnosť 130 kg a výsšku jadra 18 cm. Zlepšuje krvný obeh a zaisťuje kľudnejší a zdravší spánok. Elsa je vhodná pre matrace 140×200, ale aj pre ďalšie rozmery postelí.

Autorské právo: vadimgozhda / 123RF Reklamní fotografie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles