Neplaťte zbytočné poplatky banke, ak chcete ušetriť!

18. mája 2017 Aktuality 2627 Views
Neplaťte zbytočné poplatky banke, ak chcete ušetriť!

Mať v dnešnej dobe založený bankový účet bez poplatku je skôr neobvyklé. Minimálne na Slovensku. No každý z nás vedie v banke bežný účet, čiže väčšinou sa musíme prispôsobiť cenovým reláciám, ktoré banka stanovila. Vďaka účtom môžeme prijímať výplaty, platiť faktúry, posielať peniaze do zahraničia a mnoho ďalších užitočných finančných transakcií. Každá minca má však dve strany a ani v prípade bankových účtov tomu nie je inak. Bohužiaľ. Ako sme už v úvode naznačili, ide o rôzne nezmyselné poplatky za vedenie účtu, ktoré sú síce pomerne nízke, no pokiaľ si ich na konci roka sčítate, zistíte, že daná suma je prekvapivo vysoká. Našťastie, aj na Slovensku máme banku, vďaka ktorej môžeme viesť osobný účet bez poplatkov! Už aj vy tušíte, že ide o mBank?

Osobný účet bez poplatkov, ktorý si zamilujete

mBank je pomerne novou bankou, ktorá umožňuje založiť si účet zdarma, a to bez nutnosti splniť rôzne kritéria v porovnaní s konkurenčnými bankami. Avšak, nielen samotné založenie, ale i vedenie účtu je úplne zdarma, čo už skutočne stojí za zváženie! A to nie sú všetky benefity, ktoré mBank poskytuje! Výber z bankomatu nad 70 eur, platby cez internet banking, trvalé príkazy, nastavenie platby inkasa a SIPO sú ďalšie služby, ktoré môžete realizovať bez skrytých a zbytočných poplatkov!

Požičiavajte si s rozumom!

Potrebujete si požičať? Žiadny problém! Pôžičky a úvery pokryjú vaše náklady na kúpu auta či zariadenia bytu, no netreba zabúdať na poplatky za vybavenie úveru, ktoré sa pohybujú okolo 2% z požičanej sumy. Avšak, mBank sa aj v tomto prípade rozhodla tak trochu „vytŕčať z davu“, keďže tento poplatok neplatíte! Samozrejme, že je dôležité požičať si s rozumom a nebrať si niekoľko zbytočných úverov, ktoré by pre vás neboli vôbec výhodné, no nie?

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles