Kvalitná veľkoformátová tlač je základ pre vaše offline reklamné aktivity

5. júla 2019 Aktuality 2331 Views
Kvalitná veľkoformátová tlač je základ pre vaše offline reklamné aktivity

Výdaje do offline reklamy nie je možné podceňovať. Napríklad reklama v mieste predaja na rôznych pútačoch, ale aj billboardové kampane, majú stále veľký význam. Máte už svojho dodávateľa pre veľkoformátovú tlač?

Tlačte lacno, rýchlo a kvalitne

Veľkoformátová tlač nachádza stále miesto v marketingovom mixe firiem všetkých veľkostí. Od tých najmenších a živnostníkov, až po veľké nadnárodné spoločnosti. Pokiaľ aj vy potrebujete služby v tejto oblasti – poprvýkrát, alebo chcete zmeniť stávajúceho dodávateľa, oslovte Ravafol.

Firma Ravafol ponúka tlač, vrátane veľkoformátovej, na rôzne materiály. Najbežnejšími rozmermi sú billboardy, bigboardy, magaboardy a menšie citylighty. V potrebnom rozmere pre vás Ravafol vytlačí aj wallboard, shopboard, carwrap či retail POS.

Firma tlačí na papier, PVC samolepky, textílie, tapety, fólie, plexisklo, kartón dosky, sieťoviny, plachty a na ďalšie materiály.

Rýchle dodanie za dobrú cenu

Ravafol ponúka ekonomické ceny svojej tlače v perfektnom pomere cena/výkon. Kalkuláciu ceny tlače si môžete zadať vždy pred zahájením práce na zákazke. Súčasne sa dozviete aj termín dodania zákazky. Hotovú ju k vám dokáže firma aj priamo doručiť. Veľkoplošná tlač vám môže byť dodaná aj na kľúč vrátane montáže. Firma totiž zaisťuje taktiež montážne práce. Skúsený typ profesionálnych montážnikov montuje veľkoformátovú reklamu po celom Slovensku.

Ravafol – kompletné služby vrátane návrhu

Nemáte grafický návrh pre svoju veľkoformátovú reklamu? Aj s tou vám v Ravafol radi pomôžu. Nemusíte si najímať grafické štúdio ani reklamnú agentúru. Tím grafikov v Ravafol pre vás reklamu sám navrhne.

Spoločnosť Ravafol ale ponúka taktiež ďalšie služby v oblasti vonkajšej reklamy

Ide predovšetkým o výrobu svetelnej reklamy všetkých typov. Môže ísť o svietiace logá a nápisy, ale aj reklamné totemy či pylóny. Ravafol tiež dodáva LED panely.

About author

Related articles