8 nápadov na vianočné darčeky pre cestovateľky

27. októbra 2023 zaujímavosti 218 Views
8 nápadov na vianočné darčeky pre cestovateľky

Neviete si dať rady, akým vianočným darčekom by ste potešili kamarátku, ktorá rada cestuje? Spojte jej vášeň pre cestovanie s originálnym darčekom.

1. Personalizovaná mapa sveta

Prečo nezačať tým najviditeľnejším symbolom cestovania? Personalizovaná mapa sveta je vynikajúcim darčekom pre každú cestovateľku. Keď stavíte na stierateľnú mapu sveta, môže si tak ako na žrebe „zotrieť“ všetky miesta, ktoré už navštívila, alebo naopak nechať miesta vyfarbiť, aby si ich mohla „odkrútiť“ počas svojich budúcich dobrodružstiev.

2. Kvalitný cestovateľský denník

Pre ženy, ktoré si rady zaznamenávajú svoje cestovateľské zážitky a spomienky, je skvelým darčekom aj cestovateľský denník. Existujú rôzne varianty vrátane denníkov s miestom na fotky, denníkov so stránkami na kreslenie a písanie alebo tých s vopred pripravenými otázkami na inšpiráciu.

3. Náramok

Módne doplnky sú vždy v kurze. Výborným darčekovým predmetom pre ženy je náramok. Cestovateľky isto ocenia náramok s potlačou mapy sveta. Takýto náramok sa môže zdať ako obyčajný, no odkazuje na ich vášeň pre spoznávanie sveta.

4. Kniha o cestovaní

Čítať si o cestovateľských dobrodružstvách iných ľudí môže byť inšpirujúce. Siahnite po knihe od populárneho cestovateľa, ktorý inšpiruje vašu kamarátku objavovať ďalšie kúty sveta.

5. Skladacie kabelky

Praktickým darčekom, ktorý ocení každá cestovateľka, je skladacia kabelka na cestovanie. Disponuje rôznymi vreckami, priehradkami či puzdrami, ktoré uľahčujú organizáciu vecí počas cesty. K dispozícii sú rôzne veľkosti, farby a dizajny, preto si každá žena príde na svoje.

6. Cestovateľský dres

Čo tak darovať cestovateľke štýlový a pohodlný cestovateľský dres? Tieto dresy sú vyrobené z ľahkých a priedušných materiálov. Presne to je ideálne na dlhé lety alebo cesty autom. Niektoré z nich majú aj vrecká na drobnosti, čo je veľké plus. Ak chcete kamarátke venovať extra osobný darček, môžete dres nechať potlačiť mapou sveta alebo trefným sloganom, ktorý ju vystihuje.

7. Kozmetické tašky na cestovanie

Kozmetická taška nesmie chýbať žiadnej dáme. Uľahčí jej balenie a organizáciu dôležitej kozmetiky, bez ktorej sa nezaobíde ani v divokom safari. Siahnite po taške s kompaktnými rozmermi, aby sa zmestila aj do menšieho batohu.

8. Darčekový balíček

Ak sa neviete rozhodnúť, čo kúpiť kamarátke, stavte na darčekový balíček špeciálne vytvorený pre cestovateľky. Tieto darčekové predmety zvyčajne obsahujú rôzne praktické cestovateľské doplnky, ako sú vankúše na krk, masky na oči, slúchadlá, adaptéry na zásuvky a ďalšie užitočné veci, ktoré dámy cestovateľky na svojich cestách ocenia.

 

Vianočné darčeky pre cestovateľky môžu byť rovnako rôznorodé a zaujímavé ako ich cestovateľské zážitky. Nezabudnite, že najdôležitejšie je, aby bol darček premyslený a darovaný od srdca.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles