10 perfektných tipov, v akej sfére začať podnikať

4. mája 2023 Podnikanie 637 Views
10 perfektných tipov, v akej sfére začať podnikať

Opustiť teplé miesto vo firme a vplávať do neistých vôd podnikania sa oplatí z viacerých dôvodov. Aby vám neostali oči pre plač, mali by ste vybrať podnikanie, ktoré vás bude napĺňať a bude vynášať. Neviete, v akej sfére začať podnikať? Našich 10 tipov berte ako inšpiráciu.

1. Second hand s detským oblečením

Pre niektoré podnikania je nutné založenie s.r.o. a na iné stačí živnosť. V oblasti predaja je lepšie zvoliť eseročku alebo kúpiť už založenú ready made s.r.o.. Udržateľnosť v móde sa nosí a čoraz viac mamičiek túži deti obliekať štýlovo a značkovo. Second hand so značkovým detským oblečením sa iste vyplatí.

2. Reklamná agentúra

Ak ste pracovali roky v reklamnej agentúre, ale neznesiete šéfa, otvorte si vlastnú agentúru. Ešte viac sa oplatí online reklamná agentúra. Online reklama hrá prím. Ak očakávate vyššie zisky, na mieste je založenie s.r.o..

3. Detská škôlka

Škôlky sú preplnené a mamičky čakajú mesiace, kým sa uvoľní miesto. Strácajú čas a peniaze, ktoré by mohli zarábať v zamestnaní. Otvoriť škôlku alebo denný stacionár si môžete aj vo väčšom rodinnom dome.

4. Požičovňa čohokoľvek

Stále viac ľudí hľadá možnosti, ako chrániť prírodu. Požičovne čohokoľvek sú ekonomické a ekologické. Požičiavajte hračky, drahé kabelky, elektrické náradie alebo bicykle.

5. Prenajímajte kancelárie

Zdedili ste dom po rodičoch? Vytvorte z neho co working miesto. Mladí ľudia na voľnej nohe hľadajú príjemné a dizajnové priestory, kde by mohli pracovať na počítači alebo premýšľať.

6. Kávomaty a iné automaty

Všimli ste si, že v zahraničí je možné si kúpiť lacnú kávu z automatu na každom rohu? Rozšírte sieť automatov na kávu a pochutiny.

7. Škôlka pre psíkov

Okrem detskej škôlky je veľký dopyt po škôlkach pre psíkov. Niektoré zvieratká trpia separačnou úzkosťou a ich majitelia márne hľadajú miesto, kde by psíka strážili počas ich neprítomnosti.

8. Sťahovacia firma

Pre pánov máme tip na sťahovacie služby. Sťahovať sa ľudia budú vždy. Voľné termíny, kedy nemáte zákazníkov, môžete využiť na rozvoz jedla či iného tovaru pre rôzne obchody.

9. Hand made tvorba

V prípade, že máte talent na výrobu čohokoľvek, smelo do podnikania. Dopyt po ručne vyrábaných veciach je obrovský. Navyše budete robiť niečo, čo vás baví a robí šťastných.

10. Upratovacia služba

Zaneprázdnených žien je čoraz viac. Upratovať môžete začať najskôr sami a keď uvidíte zvýšený dopyt, najmete si ďalších pomocníkov. Navyše je vstupná investícia do takéhoto podnikania nízka.

 

 

 

Meta description:

Dobrá myšlienka je cennejšia ako zlato. V čom začať podnikať? Tipy pre úspešné podnikanie.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles