Výhody, ktoré mi prináša spotrebný úver od ZUNO!

19. augusta 2016 Hypotéka, Úver a leasing 2164 Views
Výhody, ktoré mi prináša spotrebný úver od ZUNO!

Spotrebný úver je v súčasnosti produktom viacerých bankových, ako aj nebankových spoločností. Synonymom spotrebných úverov je úver respektíve pôžička na čokoľvek, keďže využitie peňazí získaných prostredníctvom spotrebného úveru je naozaj rôznorodé. A hoci sa ponuka spotrebných úverov od poskytovateľa k poskytovateľovi až tak veľmi nelíši, tisíce ľudí sa deň, čo deň rozhodujú pre spotrebný úver od ZUNO.

Dôvodov, prečo spotrebnému úveru od ZUNO dalo prednosť toľko klientov je viacero a spočívajú vo výhodách, ktoré ZUNO svojim klientom prináša. Jedine v ZUNO dostanete úrok už od 4,9% ročne a akoby to nestačilo, len v ZUNO vám garantujú výhodný úrok počas celej doby splácania. ZUNO je férovou a stabilnou bankou, ktorá vám na čokoľvek požičia až 20 000€. A ak tvrdíme, že na čokoľvek, myslíme tým naozaj na čokoľvek. Pri získavaní peňazí totiž nebudete vystavovaní nepríjemným a stále sa opakujúcim otázkam o dôvodoch žiadosti o peniaze či o vašej finančnej situácii. Pýtate sa, ako je to možné? V ZUNO totiž pracujú profesionáli, ktorí sú otvorení a nehovoria ako bankári. Spoľahnúť sa môžete aj na to, že všetci podstatné veci vám povedia jasne a nahlas. Báť sa nemusíte malých písmen či neúprimného zavádzania. V ZUNO vás na všetky podmienky a poplatky férovo upozornia.

Splátkové prázdniny, nulové poplatky či poistenie, ktoré vás ochráni v prípade akýchkoľvek problémov so splácaním. To sú iba niektoré z výhod, ktoré ZUNO prináša svojim klientom. V ZUNO sa sami rozhodnete, ako dlho chcete spotrebný úver splácať a určiť si môžete aj deň splatnosti. Žiadosť o pôžičku sa v ZUNO viaže na založenie účtu, ktorý však máte úplne grátis. Verte, že najlepšia pôžička na trhu je pôžička od ZUNO! ZUNO , to je stabilná banka, ktorá myslí na svojich klientov.

 

Autorské právo: utah778 / 123RF Reklamní fotografie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles