Ready made s.r.o. – sprievodca základnými informáciami

6. augusta 2023 Podnikanie 465 Views
Ready made s.r.o. – sprievodca základnými informáciami

Počas zakladania eseročky máte tri možnosti. Prvou je založenie svojpomocne. Varujeme vás, že svojpomocné zakladanie vás bude stáť kopec nervov a času. Druhou možnosťou je rýchle a spoľahlivé založenie s.r.o. s pomocou skúsených firiem. V tomto prípade ušetríte čas s minimálnymi nákladmi. Treťou možnosťou je kúpenie ready made s.r.o..

Čo je ready made s.r.o.

Ready made s.r.o. sa ničím nelíši od spoločnosti, ktorá bola založená klasickým spôsobom. Rozdiel je v tom, že preskočíte celé založenie s.r.o. a môžete ihneď podnikať. Pre nedočkavých ľudí alebo pri nečakanej ponuke podnikať ide o perfektný spôsob, ako sa dostať k hotovej eseročke. Ready made s.r.o. spĺňa tieto náležitosti:

  • Je zapísaná v obchodom registri
  • Má zapísané všetky základné predmety podnikania
  • Ready made s.r.o. má atraktívny názov
  • Založená spoločnosť má sídlo a splatený základný kapitál

Je zrejmé, že ide o spoločnosť plne pripravenú na realizáciu vašich podnikateľských plánov rýchlo a bez rizika.

Koľko stojí ready made s.r.o.

Kúpna cena ready made s.r.o. závisí od toho, či kupujete spoločnosť platca DPH, alebo neplatca DPH. Samozrejme, že jej cena sa môže líšiť aj v závislosti od spoločnosti, ktorá ready made s.r.o. predáva. Prijateľná je cena za eseročku neplatca DPH okolo 300 € a platca DPH v sume 1400 €. Klasické založenie s.r.o. cez firmu vás vyjde na 200 €, čo znamená, že rozdiel v nákladoch je minimálny.

Výhody kúpy ready made s.r.o.

Nielen úspora času je výhodou ready made s.r.o.. Výhoda je tiež, že spoločnosť má vybavené všetky formality pre začiatok podnikania. Prakticky môžete začať s biznisom do jedného dňa od podpisu zmluvy. Kompletným majiteľom spoločnosti spolu so zápisom vášho mena sa stávate do 7 dní. Založenie s.r.o. trvá až 21 dní t.j. časová úspora je enormná. Odbremenení ste tiež od preukazovania splatenia základného imania. Ready made s.r.o. nemajú v histórii žiadne dlhy a ani záväzky. Veľkým bonusom z hľadiska marketingu a imidžu je to, že spoločnosť nefiguruje ako nová. Jednoduchšie získate obchodných partnerov vďaka vyššej dôveryhodnosti. Ready made s.r.o. je výhodná aj pre cudzincov, ktorí sa nedokážu orientovať v našich právnych predpisoch.

 

 

 

 

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles