Ako získať nových zákazníkov? Skúste takýmto spôsobom

24. novembra 2016 Podnikanie 2294 Views
Ako získať nových zákazníkov? Skúste takýmto spôsobom

Každý podnikateľský subjekt, ak chce zvýšiť obrat, potrebuje poznať viacero alternatívnych riešení, aby to dokázal. Keby sa ale spoliehate na to, že budete svojim známym rozdávať vizitky a tak dúfať, že k vám prídu noví klienti len tak sami od seba, nezarobíte nič. Momentálne sa tešia obľube práve sociálne siete, prostredníctvom ktorých firmy získavajú nových potencionálnych zákazníkov. Keď však nemáte čas venovať sa prezentácii svojej firmy a chcete naďalej získavať nových klientov aj inak, ako cez sociálne siete, potom vám odporúčame telemarketing.

Telemarketing

Telemarketing patrí k najefektívnejším marketingovým nástrojom. Vďaka dobrému callcentru budete neustále v kontakte so svojim stálymi zákazníkmi a okrem toho vám budú pribúdať aj nový. Každý zákazník sa potrebuje po tom, ako začne produkt používať, vyjadriť, poprípade predložiť pripomienky. Práve vďaka externému telemarketingu od skúseného callcentra vám budú pribúdať neustále noví zákazníci.

Facebook

Vďaka najúspešnejšej sociálnej sieti môžete za deň získať aj tisíce nových zákazníkov. Treba však vedieť, ako na to. Ak ste túto prácu ešte nikdy nerobili, radšej ju prenechajte odborníkom, pretože aj nesprávne nastavená kampaň na tejto sociálnej sieti by vám mohla uškodiť. Hlavne dávajte pozor na to, aby ste nezanedbali pridávanie nových príspevkov na fanpage vašej firmy. Mŕtvy Facebook by vám nepriniesol vôbec nič. Tvorte zaujímavé, štylisticky správne príspevky a uvidíte, že snaha sa postupom času pretaví do úspechu.

Ak chcete získavať nových zákazníkov, vytvorte si s nimi vzťah. Vrátia sa k vám opäť a čo je hlavné – privedú so sebou aj ďalších svojich známych.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles