Vzhľad web stránky predáva

24. novembra 2016 Podnikanie 2639 Views
Vzhľad web stránky predáva

Chcete zvýšiť zisk? Chcete vidieť viditeľný nárast tržieb už teraz na konci roka? Ak chcete pocítiť nárast tržieb, budete musieť investovať do niečoho, do čoho by ste pravdepodobne určite neinvestovali – do skvalitnenia dizajnu web stránky. Vzhľad web stránky totižto predáva.

Skúste sa zamyslieť nad tým, ako nakupujeme. Keď ideme do obchodu, hneď ako prvé nás do daného obchodu prilákajú čísla: 70% zľavy, 50% zľavy, kúp jeden a druhý máš zadarmo… Áno, je to tak. Veď keď sú zľavy, tak prečo to nevyužiť, že? Skúste sa však zamyslieť nad tým, ako by dané butiky zarábali. Myslíte si, že zarobia tým, že budú tovar predávať pod cenu? Určite nie. Ceny sú zbytočne navýšené. Čo si ale všímame, keď nakupujeme z e-shopu?

Všímame si, ako web stránka/ e-shop vyzerá 

Prvý dojem z web stránok býva ten najdôležitejší. Hneď potom, ako daný e-shop otvoríme, uvidíme, v akom stave ten web/ e-shop v skutočnosti je. Ak sa neviete vymotať z obsahu a nedokážete sa dostať tam, kde chcete, e-shop už viac nenavštívite. Preto ak podnikáte a vlastníte e-shop, dávajte si veľký pozor na to, akej agentúre tvorbu web stránky a najmä tvorbu reprezentatívneho webdizajnu zveríte. Krok vedľa by vás mohol stáť veľa.

Na Slovensku je množstvo agentúr, ktoré vám navrhnú dobre prepracovaný design manual. Nie však všetky ho dokážu aj do poslednej bodky splniť. Popýtajte sa svojich známych, či vám nevedia nejakú skúsenú agentúru doporučiť. Uvedomte si, že do vzhľadu a štruktúry vašej web stránky a e-shopu sa oplatí investovať, pretože práve oni vám dokážu priviesť podstatne viac zákazníkov ako reklama v médiach alebo bilboard. Vzhľad web stránky predáva. Nepochybne.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles