Prečo sa rozhodnúť študovať MBA na Cardiff Academy

31. mája 2023 zaujímavosti 381 Views
Prečo sa rozhodnúť študovať MBA na Cardiff Academy

Pokiaľ sa práve rozhodujete, prečo vystúpiť z komfortnej zóny, bežnej rutiny a lenivého pohodlia všedných dní, pár dôvodov vám pripomenieme. Napríklad potom začnete na Cardiff Academy nejaký odbor študovať aj vy.

Prehoďte výhybku a nebojte sa zmeny

Niekedy je veľmi náročné skĺbiť štúdium s pracovnými povinnosťami, nieto ešte s rodinným životom. Hlavné je nestagnovať ani nezaspávať na vavrínoch a dopriať si nový impulz, ktorý vás vyvezie z monotónnych vyjazdených koľají a posunie ďalej. Nejde len o prestížny titul a posun v kariérnom rebríčku. Prinesie vám to aj iné bonusy.

Zmysluplné a profesijné vzdelanie

Profesijné a celoživotné vzdelávanie, napríklad formou programu MBA, je jasnou cestou k úspechu. Každý by sa mal po dokončení akademického štúdia ďalej vzdelávať vo vlastnom záujme. Informácie veľmi rýchlo zastarávajú av niektorých odboroch sa podmienky menia aj viackrát ročne. Týka sa to marketingu, personalistiky, manažmentu aj daní. Musíte neustále vedieť, akým smerom sa svet vyvíja a maximálne to využiť.

Zefektívnenie time managementu

Pokiaľ žijete naplno v profesnom i súkromnom živote, organizácia je alfou a omegou každého dňa. Nie ste určite sami, kto zápasí s časom. Preto choďte študovať a sami si vyskúšajte, či dokážete zefektívniť svoj time management a odolať stresu z blížiacich sa termínov. Veľa metód si odnesiete aj zo štúdia. Navyše budete medzi ambicióznymi ľuďmi a budete svoje skúsenosti navzájom zdieľať, čo je na nezaplatenie.

Konzultácie myšlienok a vízií s odborníkmi z praxe

Pokiaľ nestíhate prezenčné štúdium, skúste štúdium online, čo je štúdium budúcnosti. Skúste svoje myšlienky a nápady konzultovať v diskusiách s ďalšími študentmi aj s odborníkmi z praxe. Práve nezaujatý pohľad a spätná väzba niekoho mimo vašej firmy bude obrovským zdrojom inšpirácie. Môžete sa vyvarovať drahým a často zbytočným chybám, mnoho vecí zlepšiť a zefektívniť a urobiť zmeny.

Štúdium v ​​každom veku, kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek

Nebojte sa štúdia pri práci ani po založení rodiny. Vyskúšajte si, ako študovať skutočne doslova kombinovane. Bude to skvelá skúsenosť aj príprava pre kariéru, vedenie tímu či podniku aj do súkromného života. Pokojne bežte študovať úplne iný odbor, získajte cenné know-how a vedomosti uplatnite v tom odvetví, ktoré práve robíte. Budete mať skvelý pocit zo študentského úspechu, čo sa prejaví v profesnom aj bežnom živote a jednoznačne to posilní vaše sebavedomie.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles