Nožnicové stany sú ekonomickým riešením pre vaše podnikanie

12. mája 2021 zaujímavosti 1059 Views
Nožnicové stany sú ekonomickým riešením pre vaše podnikanie

Máloktorej firme sa nehodí pomocník, ktorým je nožnicový stan. Ušetrí financie na výstavách a veľtrhoch, upozorní na nás, ale aj nás ukryje pred nečasom na rôznych predajných akciách. Je ideálnym riešením aj pre firemné akcie a party pre zamestnancov či obchodných klientov. Poďte sa pozrieť, ako využiť nožnicové stany v podnikaní.

Nožnicové stany na výstavy a veľtrhy

Aj keď sa naša prezentácia v modernej digitálnej dobe stále viac presúva na internet, býva niekedy živý kontakt so zákazníkmi či s potenciálnymi zákazníkmi k nezaplateniu. Aj preto sú veľtrhy a rôzne výstavy stále v kurze. Upozorníme na nich na seba v zahraničí, ale aj u nás, stretneme sa s vernými zákazníkmi, máme možnosť osobne odprezentovať novinky a ich benefity. Lenže účasť na veľtrhoch nie je lacná. Je dobré mať možnosť ušetriť. Výhodou je mať vlastný prezentačný stánok a nemusieť si ho prenajímať. Ideálnym riešením sú nožnicové stany. Tie sa hodia nielen pre interiér, ale aj ako promo stánky pre exteriér. Bočné panely môžete, ale nemusíte používať. Ich výhodu však je, že práve tie sa dajú efektívne potlačiť vašou propagáciou.

Predávajte „pod stanom“

Mnoho podnikateľov využíva k predaji svojich výrobkov, ale aj služieb, rôzne predajné akcie. Nožnicový stan sa dá použiť aj ako predajný stánok. Využijete ho, či už ste veľká firma, alebo malý podnikateľ. Vďaka nízkej cene sa hodí aj pre drobných výrobcov rôznych upomienkových predmetov či ručne vyrábanej módy, šperkov, hračiek apod. Je to lacné, pritom veľmi efektívne riešenie, ktoré nás vie propagovať, ale súčasne nám poskytne vhodné zázemie aj ochranu pred počasím – pred dažďom i pred slniečkom. Nožnicové stany majú nepremokavú strechu a sú veľmi stabilné.

Firemná party pod stanom

Rôzne firemné akcie i time buildingy konané pod šírym nebom potrebujú zastrešiť. Aj pre tento účel sú nožnicové stany výborným riešením. Ich veľkou výhodou je variabilita. Dajú sa kúpiť od veľkosti 2×2 m až po 6×3 m. Avšak to nie je všetko. Môžete ich totiž navzájom spojovať, takže tvar a veľkosť sú veľmi variabilné. Stany sa veľmi jednoducho postavia aj zložia (bez potreby montážneho tímu), čo je výhodu nielen v prípade, kedy sa nožnicové stany rozhodneme využívať ako party stany. Preveziete ich v osobnom aute, sú skladné, a pokiaľ sa vám na nich niečo pokazí, jednoducho sa to dá opraviť. Dodávateľ nožnicových stanov, firma MUTTON s.r.o. (e-shop: Expodom.sk), vám totiž dodá aj náhradné diely.

About author

Related articles