Hravé priestory plné možností: Pradiareň 1900 ohúri vás aj vašich klientov!

24. marca 2021 zaujímavosti 1228 Views
Hravé priestory plné možností: Pradiareň 1900 ohúri vás aj vašich klientov!

Ak hľadáte pre svoje podnikanie naozaj reprezentatívne kancelárie, tie v budove Pradiareň 1900 budú splneným snom. Čo všetko táto jedinečná stavba ponúka?

Budova bývalej cvernovej továrne, ktorá je už od roku 2007 národnou kultúrnou pamiatkou, po rekonštrukcii rozhodne púta pozornosť. Výnimočná lokalita a nová štvrť Zwirn predpovedajú Pradiarni 1900 enormný záujem a ohlas. Niet divu, architekti pripravili pre nájomcov vychýreného projektu nájomnú plochu o výmere 14 870 metrov štvorcových, administratívne priestory tvoria 11 760 metrov štvorcových. Pracovné prostredie Pradiarne 1900 je výrazne nápadité, odlišuje sa od „bežných“ kancelárií, na ktoré ste zvyknutí. Tento faktor je dôležitý najmä pre spoločnosti, pre ktoré je charakter prostredia alfou a omegou firemnej DNA a stratégie, pri ktorej hrá kreativita dôležitú úlohu. Priestory, ktoré ponúka Pradiareň 1900 podporujú firemnú kultúru a budujú značku firmy.

Nová „Cvernovka“ nielen pre kreatívcov

Priestor, ktorý je unikátny svojím pôvodom i štýlom, disponuje päťmetrovými stropmi, liatinovými stĺpmi, viac ako päťsto oknami v rôznych alternatívach a mnohými inými architektonickými „delikatesami“. To však nie je všetko. Pradiareň 1900 má riešenie aj pre tých, ktorí zháňajú priestory pre obchodné prevádzky priamo na prízemí. V priestoroch bývalej Silocentrály, ktorá je dodnes považovaná za gro celej cvernovky, môžu nájomcovia využívať kultúrno – spoločenský priestor. Práve on je spojením moderných prvkov s pôvodnými, čím vyjadruje pôsobivé prepojenie hodnôt minulosti s aktuálnymi trendmi.

Nová „Cvernovka“

Na ekologicky vysokej úrovni

Pri budovaní a obnove stavby boli použité technicky vyspelé materiály a renomovaná budova sa pýši medzinárodným certifikátom BREEAM Excellent. Do vybavenia lukratívnej Pradiarne 1900 patrí aj zázemie pre nabíjanie elektromobilov a zázemie pre cyklistov, samozrejmosťou je bezbariérový prístup, reprezentatívna recepcia prístupná 24/7, parkovanie pre rezidentov i návštevy. Zaraďte sa medzi spokojných nájomcov a pracujte či tvorte vo výnimočnom priestore, ktoré spája históriu s najdokonalejšími technológiami súčasnosti. Projekt Pradiareň 1900 patrí medzi jediné svojho druhu, pozrite si ponuku priestorov na volnekancelarie.sk ešte dnes!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles