Atraktívne a bezpečné bývanie v Bratislave

27. októbra 2015 Aktuality 3380 Views
Atraktívne a bezpečné bývanie v Bratislave

Bývanie v hlavnom meste je snom mnohých ľudí. Kto by predsa nechcel mať všetko po ruke? Výborné dopravné spojenie, množstvo atrakcií pre deti, nádherná príroda a predovšetkým útulné bývanie ponúka bratislavská mestská časť Ružinov, ktorá sa v poslednej dobe stala veľmi obľúbenou. Bývanie v novostavbách ponúka množstvo výhod, ktoré ocenia nielen mladé rodiny s deťmi, ale všetci tí, ktorí túžia po kvalitnom a peknom bývaní v tichej lokalite, a to neďaleko nášho hlavného mesta.

Investícia do budúcna

Možno sa pýtate, či sa v dnešnej dobe oplatí investovať do kúpi nehnuteľnosti. Pravda je taká, že dobre kúpený byt s výbornou lokalitou, je tou najlepšou investíciou a najlepším spôsobom sporenia peňazí. Najvýhodnejšia je kúpa bytu práve v Bratislave, keďže v tomto prípade dosiahne investor behom roku výnos až do výšky niekoľkých percent. Ľudia chcú bývať čo najbližšie k centru mesta, ku svojmu zamestnaniu. Sú teda ochotní investovať do bytov, ktoré sú o niečo drahšie, no na druhej strane sú pre nich do budúcna výhodnejšie, a to najmä z hľadiska dochádzania za prácou či školou.

Ľudia majú samozrejme rôzny vkus, a to sa týka i výberu budúceho bývania. Existujú teda dve skupiny názorov. Tá prvá uprednostňuje bývanie v tichšej a pokojnejšej časti mesta, prípadne dediny. Druhá skupina miluje život v centre mesta, kde to neustále žije, kde je zábava a množstvo príležitosti sa neustále baviť. Bývanie v Ružinove je akousi „zlatou“ strednou cestou pre obe tieto skupiny.  Že neveríte?
02 tento

Výborná dostupnosť, a to len 12 minút od centra mesta

Nové byty v Bratislave sa nachádzajú v nádhernej Jégého aleji, ktorá patrí medzi najatraktívnejšie oblasti pre bývanie v Bratislave. Táto lokalita ponúka toho skutočne veľmi veľa. Nachádza sa tu množstvo príležitostí na športové vyžitie, a to napríklad plaváreň, zimný štadión, Národné tenisové centrum či basketbalová hala Pasienky. Pre mamičky s deťmi sú tu skvelé podmienky na pokojné prechádzky okolo Štrkoveckého jazera, ktoré je pre nich veľkým lákadlom. Nájdete tu samozrejme i detské ihriská či rôzne zábavné atrakcie, takže nudiť sa určite nebudete. Keďže ide o mestskú časť s veľmi dobrou polohou, len 12 minút odtiaľto sa nachádza centrum mesta, kde nájdete všetko na jednom mieste. Výborné dopravné spojenie tu zabezpečuje MHD, takže sa nemusíte báť problémov s dopravou.

01 (1)

Reality Bratislava Ružinov poskytujú komfort, štýlové bývanie a priateľské ceny. FINEP SK a.s. ponúka predaj bytov v Bratislave, a to pre všetkých tých, ktorí túžia po bývaní v bezpečnej a atraktívnej lokalite. Na svoje si prídu i nároční klienti, takže pokiaľ ste sa stále nerozhodli, ktorá novostavba bude pre vás tá pravá, investícia do tohto typu bývania sa vám jednoznačne vyplatí!

 

Obrázok: finep.sk


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles