Nakupujte tovar priamo z Číny

20. augusta 2015 Ekonómia , Podnikanie 4335 Views
Nakupujte tovar priamo z Číny

Všetci vieme, že v dnešnej dobe je veľká časť všetkých produktov, ktoré sa u nás predávajú, vyrábaná v zahraničných krajinách, kde je pracovná sila lacnejšia a výrobcovia tam dokážu svoje výrobky produkovať lacnejšie. Najznámejším zástupcom takýchto krajín je samozrejme Čína. Keď však výrobky  z Číny prídu k nám, tunajší predajcovia si na ne zaúčtujú svoju maržu a hneď budú drahšie. Ak chcete lacno obchodovať priamo s Čínou, bude najlepšie vynechať prostredníka a tovar kúpiť priamo z Číny. To by sa mohlo zdať komplikované, no svetoznámy obchodný portál Aliexpress.com proces značne uľahčuje.

Na Aliexpress.com sa predáva azda čokoľvek, čo by vám mohlo napadnúť. Nájdete tu ženské a mužské oblečenie, rôznu elektroniku, telefóny, šperky, doplnky do domácnosti, hračky, športové náčinie, rôzne náradie či dokonca doplnky či náhradné diely pre automobily. Ponuka je naozaj široká a ceny sú nízke. S nízkou cenou sa nám často spája aj nízka kvalita, no nie vždy je tomu tak. Samozrejme, že na Aliexpress nájdete aj nekvalitný tovar, rôzne oblečenie, ktoré vyzerá úplne inak, ako na fotke a iné podobné nepríjemnosti, no nájdu sa tu aj skutočne kvalitné výrobky. Každý predajca je nakupujúcimi klientami hodnotený a vy si môžete hodnotenia prečítať a vybrať si správne.

Možno ste si pomysleli, že dostať tovar k nám až z ďalekej Číny bude drahé, no aj tu je Aliexpress výhodný. Na počudovanie sú predajcovia schopní doručiť tovar z Číny až k vám domov v mnohých prípadoch zadarmo. Dodanie zadarmo je väčšinou realizované prostredníctvom čínskej pošty a je pravda, že môže trvať dlhšie, ako sme zvyknutí. Ak však chcete mať tovar rýchlo doma, môžete si priplatiť za kuriéra. Nakupovanie na Aliexpress je podobné, ako nakupovanie v akomkoľvek inom internetovom obchode. Musíte si iba zvyknúť na nižšie ceny a naučiť sa orientovať v nespočetnom množstve rôznych produktov a výrobcov.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles