Nákup chemikálií nielen pre laboratórne využitie

21. novembra 2020 Podnikanie , zaujímavosti 1860 Views
Nákup chemikálií nielen pre laboratórne využitie

Z nášho článku sa dozviete, bez ktorého prostriedku sa v laboratóriu nedá zaobísť, ktorá chemická látka pôsobí ako účinné antihistaminikum aj ktorý internetový obchod sa zaoberá distribúciou týchto produktov.

Komu je e-shop určený a čo vám ponúka?

Profesionálni zákazníci ako sú pracovníci vývojových, vedeckých a výskumných inštitúcií, zdravotníckych zariadení, univerzít či dohľadových orgánov štátnej správy dokážu oceniť možnosť objednávky a nákupu chemikálií potrebných pre svoju  prácu na jednom mieste a za výhodné ceny. Stačí si kliknúť na webovú stránku distribútora pre Slovenskú a Českú republiku, Alchimica a vybrať produkty, ktoré práve potrebujú. Zvláštnu pozornosť vám odporúčame venovať sekcii zvýhodnených produktov, v ktorej nájdete v súčasnosti prostriedky schopné odstrániť kontamináciu DNA a RNA.

Databáza e-shopu pozostávajúca z viac než 60 tisíc položiek je samozrejme veľmi široká a rôznorodá, pričom predstaviteľov rôznych vedných odborov a priemyselných oblastí v nej zaujmú odlišné produkty. Pokiaľ napríklad pracujete v niektorom zo štátnych alebo súkromných laboratórií, vhod vám padne deconex 11 universal, ktorý je v praxi využívaný hlavne pri čistení laboratórneho skla a pomôcok, s ktorými počas práce v laboratóriu prichádzajú odborníci do kontaktu. Štandardne sa predáva v baleniach s väčším objemom, vzhľadom k čomu vám dlhšie vydrží a väčšie balenie je zároveň aj cenovo výhodnejšie, čoho dôkazom je 5 – litrové balenie tejto chemickej látky od uznávaného výrobcu PanReac AppliChem za vynikajúcu cenu 230 eur bez DPH.

Čo by ste mali vedieť o levamisole?

Zatiaľčo niektoré chemikálie sú využiteľné v rôznych odboroch, iné sú určené pre jeden konkrétny účel. To je prípad látky zvanej levamisol hydrochloride, ktorá má formu prášku rozpustného vo vode. Hlavnou aplikáciou levamisolu v praxi je odčervenie ošípaných, pričom množstvo použitého prípravku sa odvíja od hmotnosti danej ošípanej. V našich podmienkach je táto chemikália dostupná od výrobcu Glentham Life Sciences, nájdete ju pod CAS registračným číslom 16595-80-5 a to v baleniach s hmotnosťou päť, desať prípadne 25 gramov. Od veľkosti respektíve od váhy produktu sa samozrejme odvíja aj jeho cena, ktorá sa tak pohybuje v rozmedzí od 40 do 105 eur bez DPH.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles