PZP uzavreté online býva výhodnejšie

17. mája 2016 Poisťovne 2374 Views
PZP uzavreté online býva výhodnejšie

O tom, či svoje auto poistíme alebo nie, nám zákon ani neumožní uvažovať. Povinné zmluvné poistenie proste uzavrieť musíme, akonáhle sa súčasťou nášho života stane automobil. Nad čím sa však uvažovať oplatí, je u ktorej poisťovne si automobil poistíme a pre aké podmienky poistenia sa rozhodneme. Dôležité je nepodhodnotiť výšku plnenia PZP. Nemusíte to byť vy, kto máte drahé auto. Stačí, že sa stanete účastníkom nehody, kde je viac automobilov, alebo sa dostanete do kolízie s milovníkom drahých značiek. Vyššie plnenie sa bude určite v týchto prípadoch nielen hodiť, ale bude pre vás životne dôležité. Aj menšia havária totiž dokáže úplne vyčistiť váš účet a niekedy pre vás môže mať aj omnoho horšie dôsledky. Než teda šetriť na samotnej poistke, je lepšie sa pozrieť, kde a akým spôsobom uzavrieť PZP najvýhodnejšie.

PZP sa u rôznych poisťovní líši

Často pri zjednávaní PZP počujem, že sú všetky poistky a poisťovne rovnaké. To ale rozhodne pravdou nie je. Je veľmi dôležité, ktoré poisťovňu si vyberiete. U rôznych poisťovní získavate rôzne zľavy na poistenie, u každej máte iné možnosti pripoistenia. Výhodné je taktiež uzatvoriť povinné zmluvné poistenie online, čo využíva stále viac motoristov. Dostanete lepšiu cenu, nemusíte chodiť na pobočku, k dispozícii máte všetky potrebné informácie a naviac čas na to, aby ste si ich naštudovali. PZP online ponúka aj Union Poisťovňa.

Uzavrite povinné zmluvné poistenie online s výhodami

Union poisťovňa pri uzatvorení povinného zmluvného poistenia cez internet ponúka zvýhodnené balíčky PZP. V balíčkoch Optimum a Excellent Plus máte naviac k dispozícii mimoriadne kvalitné nonstop asistenčné služby. V rámci nich získate odťah automobilu do servisu v prípade nehody, poskytnutie náhradného vozidla v prípade krádeže aj nehody, opravenie defektu na mieste udalosti, asistenciu v prípade vybitia autobatérie aj zabezpečenie výmeny paliva v nádrži v prípade nesprávneho natankovania.

PZP online u Union Poisťovne je s exkluzívnou zľavou. K tomu naviac získavajú zvýhodnenú cenu klienti z vybraných slovenských regiónov. K PZP získate zľavu 10 % na havarijné poistenie a 5% zľavu na samotné PZP, pokiaľ ste súčasne poistencom Union zdravotnej poisťovne. Poisťovňa ponúka v balíčku Excellent Plus poistenie proti živlu a to s výškou plnenia 2500 €. Súčasne máte možnosť zjednať pripoistenie na stred so zverou, úraz vodiča, sklo alebo výtlk.
Autorské právo: mrivserg / 123RF Reklamní fotografie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/6/e6999864-9efb-4f94-973d-8dae5d2036f8/ekonom.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles